Motání hlavy vleže

7.7.15 22:20

Motání hlavy vleže

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Předevčírem jsme se poprali s přítelem. On mě několikrát uhodil silně pěstmi do hlavy.Ze začátku mě to vůbec nebolelo a na večer jsem měla silnou bolest hlavy jakoby tlak.No a od té doby se mi motá hlava vždy když sedím a náhle si stoupnu nebo když si lehnu.Co by to mohlo být? Nezvracím ani nic jiného…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

423
7.7.15 22:21

Nehnul Ti s krční páteří?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9112
7.7.15 22:24

Já mívám točení hlavy od krční páteře. Ale pokud si dostala silné údery do hlavy, tak by to asi chtělo zkontrolovat doktorem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 22:24

@Hrozina To opravdu nevím… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7230
7.7.15 22:30

V mém případě to bylo taktéž od páteře…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
7.7.15 22:32

Tak mimo to, že bych v takovém stavu po úderu do hlavy navštívila doktora, tak bych toho „přítele“ taky cestou nahlásila na Policii :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.15 22:40

Ja dostala do hlavy pred rokem ale kramflekem od boty mela jsem diry v hlave krve jak z prasete ale nesla jsem k doktorovi od te dobi se mi hlava takemota :,( bylo to od pritele…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.7.15 22:55

Boze, co to máte za magory? :(

• Nahlásit
  • Citovat
258
8.7.15 00:12

A hlavně, proč s tím nepelášíte k dr. a následně na policii? Nevím, co bych osobně dělala já…ale určitě bych „po chvíli vystřízlivění a uvědomění“ k dr. šla podala trestní oznámení a dále řešila to, aby se to opět neopakovalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16008
8.7.15 00:43

Nevim pric takova hezka holka ma zapotrebi nechat se pestmi mlatit do hlavy. To snad je lepsi byt sama nez s takovym magorem. Mazala bych k dr. a nechala si zapsat do zpravy po cem te boli hlava…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1289
8.7.15 05:45

Proc ho nechas, aby te mlatil?? Jdi k doktorovi na CT krni patere, mohl ti tam neco nastipnout. A pak na policii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1289
8.7.15 05:45
Asi spis od nepritele?
@Anonymní píše:
Ja dostala do hlavy pred rokem ale kramflekem od boty mela jsem diry v hlave krve jak z prasete ale nesla jsem k doktorovi od te dobi se mi hlava takemota :,( bylo to od pritele…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32483
8.7.15 06:07

https://www.emimino.cz/…ezma-222454/

Ty mazej k doktorovi a on at tahne do…
Udery pesti do hlavy… na co cekas? Az te zabije?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama