Moucnivka a mykoza bradavek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martanek29
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 16.02.17 08:02
Moucnivka a mykoza bradavek

Dobry den, prosim o radu. Male se udelala v puse moucnivka a bohuzel se to preneslo i na bradavky. Moucnivku jsme porazily diky Daktarinu z Nemecka, ale bradavky se mi nechteji zahojit. Zkousela jsem Canesten, masticku s nystatinem, po ktere se mi ale bohuzel dostavila vyrazka a svedeni. Nema nekdo radu, jak se toho zbavit?? Pomohlo by natirani treba tim Daktarinem?? Genciana se mi nechce pouzivat. Dekuji za rady.

Reakce:

sitsche
Kecalka 393 příspěvků 16.02.17 08:15

Mela jsem to same a pomohla mi jenom genciana. Po kojeni namazat bradavky a do dalsiho kojeni to krasne vyschne. Po dvou dnech neskutecna uleva. Nedej na reci, jak je genciana nebezpecna. Jistě že je, ale musela bys ji dávat dítěti pít, což jistě nedáš. Ono i kuchyňská sůl je smrtelný jed a přesto ho používáš. Vše s mírou, rozhoduje dávka o léku či droze. Jinak jsem ještě zkoušela neocid gel, nystatin, pila jsem nějaké kapičky z extraktu grepu (ted nevim nazev) a nic mi nezabralo. Držím pěsti at to porazíš, je to peklo.

martanek29
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 16.02.17 08:22

@sitsche Je mi jasny, ze se to s tou nebezpecnosti prehani..Spis mi leze na nervy, jak je vse fialove…

MickyG
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 16.02.17 08:30

Měla jsem to před 2,5 lety a doktorka mi napsala nějakou průhlednou vodičku, kterou mi namíchali v lékárně. Úleva byla asi po třetím namazání. To samé jsem mazala synovi do pusy.Ale název opravdu už nevím :think:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2434 příspěvků 16.02.17 09:00

Ahojky, mě pomohla na bradavky genciana a malému taky, naštěstí se nám to už nevracelo, ale pravda je, jsem si odeslala několik triček :(

Premek_Orac
Závislačka 4412 příspěvků 16.02.17 09:30

@martanek29 MundGel jste zkoušeli?

martanek29
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 16.02.17 09:54

@Premek_Orac Male zabral Daktarin, ale ja se toho nemuzu zbavit…zkousela jsem Nystatin mast, ale asi mam na nej alergii :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Že se nestydíš, ty spratku?! Žena slovenského zpěváka naložila Rytmusovi

Kluk z Petržalky? Patrika Vrbovského (41) překřtili na spratka z Petržalky. V... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >