Mudrlantka na ulici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
autorka44
Kecalka 121 příspěvků 08.12.18 13:40
Mudrlantka na ulici

Stal sa mi jeden nepríjemný zážitok. Dieťa vonku chytilo rasple a takmer mi vbehlo po auto!!! Dostalo jednu na zadok a jedna (kreslí sa kosoštvorec) začala mudrovať, že čo to robím. Tak som sa jej opýtala, či ho radšej malo zraziť auto a ona, že prečo jej vyhrožujem. A že mám byť rada, že mám zdravého vnuka - kurva, to vyzerám tak staro? Ja jej zase, že keby ho zrazilo auto, ostal by aj on postihnutý. Ona znova, že jej vyhrožujem. Tak som mala toho dosť, povedala som jej, že mám rakovinu a ona zase, že ju citovo vydieram. Vraj ona má dvoch desaťročných a vie vychovávať deti. Podľa mňa ich vychováva tak, že jej deti všetkých šikanujú. Ale inak ten môj zlatúšik naozaj reaguje iba vtedy, keď na neho skríknem, alebo keď dostane na zadok. Aj desaťkrát!!! odbehne od jedla a keď ho prosím, pekne mu hovorím, že nech neodbieha, tak nič, ešte si zo mňa robí srandu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
krtek93
Neúnavná pisatelka 18042 příspěvků 08.12.18 13:43

Klid, na mě chtěl jeden pán za něco podobnýho volat policajty 8) Vůbec netuší, co těm pár výchovnejm na zadek předcházelo a co na moje dítě platí nebo neplatí a jak se chová, ale chytrej až na půdu :roll:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 08.12.18 13:45

Já vůbec nechápu potřebu lidí se s někým dohadovat. Když má na mě na ulici někdo kvůli něčemu řeči, tak si ho prostě nevšímám, jdu si dál svou cestou a nereaguju. :roll:

Tableta
Závislačka 4250 příspěvků 08.12.18 13:45

Nehroť to, nestojí to za to. Na takový kecy je nejlepší vůbec nereagovat, dělat, že neslyšíš a jít si po svých. Takoví lidi podle mě touží po tom, dostat se do konfliktu a dělá jim moc dobře, když jim ryba skočí na háček.

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 08.12.18 13:46

Tvoje blbost, proč máš potřebu se obhajovat teď cizim člověkem? Já na tohle na ulici nikdy nereagovala, dělala jsem hluchou, vyřešeno ;)

GabinkaCh
Závislačka 3020 příspěvků 08.12.18 13:49
@Helileli píše:
Tvoje blbost, proč máš potřebu se obhajovat teď cizim člověkem? Já na tohle na ulici nikdy nereagovala, dělala jsem hluchou, vyřešeno ;)

Nejlepsi řešení

Tejule
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 08.12.18 13:51

Nepotkaly jsme dnes stejnou babu? Mě dnes dcera vyběhla do silnice, naštěstí nic nejelo, dostala potřetí za svůj život na zadek. Prostě za todle zasloužila a ženská se tam do mě obula, jsem ji řekla že moje dítě, moje výchova, moje pravidla a že si má jít po svým… Že mě její názor nezajímá i kdyby byl svatý a pokud potřebuje být chytrá ať jde do politiky. Čapka jsem dceru a šlo se.

mrav
Generální žvanilka 21642 příspěvků 08.12.18 13:52

Vím, co dokáží děti udělat, mám s tím své zkušenosti. Já bych se na ulici s nikým nedohadoval- je to moje dítě, moje výchova a mám za něj zodpovědnost. :mavam:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2253 příspěvků 08.12.18 13:53

Vůbec nechápu, proč na nějakou cizí štěknu na ulici reaguješ. Do mě by mohla mudrovat asi jako do zdi.

Jana525
Kelišová 5091 příspěvků 08.12.18 13:57

No podle tveho vyjadrovani, nerada bych se ja,do tebe pustila. Reagujes trosku prehnane a agresivne a tvuj slovnik je teda taky neco. Trosku klidu by to chtelo a naucit se reagovat normalne a primerene situaci a byt vic vyrovnana.

Alušáček
Závislačka 3330 příspěvků 08.12.18 14:02

@autorka44 Dítě si máš na ulici hlídat, dávat na zadek když už je skoro pod autem je asi trochu zbytečné… Každopádně tvoje dítě, tvoje výchova, vůbec bych se s nějakou prudicí babou nebavila…

autorka44
Kecalka 121 příspěvků 08.12.18 14:13

A to som ešte jedno slovbo vymazala..A plačem kvbôli nej tej múdrej už hodinu. Dieťa nechce spať, kašlem na to.....

Renca8
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 08.12.18 14:15

Rekla bych jen moje dite moje vychova. Za tohle na zadek dostane a jestli se vam to nelibi a budete mit reci dostanete na zadek taky :lol:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25531 příspěvků 08.12.18 14:17
@Jana525 píše:
No podle tveho vyjadrovani, nerada bych se ja,do tebe pustila. Reagujes trosku prehnane a agresivne a tvuj slovnik je teda taky neco. Trosku klidu by to chtelo a naucit se reagovat normalne a primerene situaci a byt vic vyrovnana.

Presne. A navic nesmyslne. Proc ji rikas, ze mas rakovinu?

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25531 příspěvků 08.12.18 14:19
@autorka44 píše:
A to som ešte jedno slovbo vymazala..A plačem kvbôli nej tej múdrej už hodinu. Dieťa nechce spať, kašlem na to.....

8o 8o Jsi trochu nevyrovnana, ne? Specialne kdyz tu vypisujes, jak jeji deti nekoho sikanuji. A pak doma rves??

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >