Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Pracovně jsem často telefonovala s jedním pánem - v životě jsem neslyšela přitažlivější hlas
. Byl to pro mě fakt idol, dokud jsme se nesetkali na živo. Strašně milý pán, jenže asi tak 160 cm na výšku a 100 kg na šířku
.
Milli píše:
Pracovně jsem často telefonovala s jedním pánem - v životě jsem neslyšela přitažlivější hlas. Byl to pro mě fakt idol, dokud jsme se nesetkali na živo. Strašně milý pán, jenže asi tak 160 cm na výšku a 100 kg na šířku
.
Taky dobrý ![]()
ja jsem asi stale „zamilovana“ do sveho trenera,je stejne stary jako ja,vzhledove pro me nic moc (extra hubeny s dlouhymi vlasy) ale kdyz promluvi,je strasne inteligentni a pritom vtipnej,empatickej,jako trener i chlapu ma i pred nimi poradny respekt a berou ho,no dokonalost sama…jednou jsme se na soustredeni picli,ja mu sedela na kline a rekla,ze ho mam rada a on mi na to rekl,ze to vi..no zkratka to na me poznal
ale nikdy naklonost neopetoval
(tak touzim aspon po puse
)jinak je to teda takovej kalic,hulic… kdezto muj manzel je ve vsem uplny pravy opak a proto ho tak miluju
![]()
jj, jaro je tady ![]()
Já toužím po tolika chlapech, že to snad ani není možné.
Manželovi jsem taky věrná, ale ty představy o jiných chlapech jsou teda hrůza. Nejvíc mě berou starší muži (třeba můj spolužák z VŠ). Nikdy nic nebylo, ale pro mě to hrozně jiskřilo a kdyby nebyl ženatej a neměl dítě a já nebyla už tenkrát skoro vdaná, tak bych po něm snad skočila. Poslední dobou na něj myslím víc a víc a to už jsem ho rok neviděla. Jóóóó to počasí dělá divy
![]()
My jsme potrebovali pronajmout byt, ale nemohli jsme osobne, tak to za nas vyrizoval realitni makler. S vybranymi najemniky jsme si psali, obcas telefonovali. Po nejake dobe jsme se sli na byt podivat a kdyz se otevreli dvere, tak jsem myslela, ze to se mnou sekne - stal tam muz mych snu. Samozrejme jsem si tuto story nechala pro sebe a obcas se jen zasnim predstavami, co asi dotycny vyvadi v nasi posteli
.
Milli píše:
Pracovně jsem často telefonovala s jedním pánem - v životě jsem neslyšela přitažlivější hlas. Byl to pro mě fakt idol, dokud jsme se nesetkali na živo. Strašně milý pán, jenže asi tak 160 cm na výšku a 100 kg na šířku
.
JJ, taky jsem měla v práci takovej idol, ale nikdy jsem ho nepotkala, teď jsem za to ráda ![]()
Hodně sexy hlas má Tomáš Klus.....no a pak spousta dalších, ale na tomhle teda poslední dobou dost ujíždím ![]()
Tak já jsem total hotová ze svého souseda
on teda ze mě taky, což už jsme zjistili dost intenzivně
![]()
holky to ja od svych 16 miluju veterinare, z mesta jsem se odstehovala a kdyz jsme tam jeli na navstevu, ja ho potkala, porad se mi z nej klepou kolena (a to vezl dite v golfkach), jako nikdo me tak nepritahoval jako on, ani neni hezkej, ale má mužo. toho dostat do pelechu ![]()
Vzhledově jsem hotova z http://www.youtube.com/watch?…
o je chlap, wau ![]()
Zakladatelka
holky a co třeba Pomeje?? Já ho totiž nemám ráda a rádio ho pořád prezentuje jako sexy hlas…mně přijde tlustej a slizkej a protivnej, omlouvám se všem jeho fanynkám ![]()
freedom píše:
holky a co třeba Pomeje?? Já ho totiž nemám ráda a rádio ho pořád prezentuje jako sexy hlas…mně přijde tlustej a slizkej a protivnej, omlouvám se všem jeho fanynkám
jizvíková píše:freedom píše:
holky a co třeba Pomeje?? Já ho totiž nemám ráda a rádio ho pořád prezentuje jako sexy hlas…mně přijde tlustej a slizkej a protivnej, omlouvám se všem jeho fanynkám![]()
![]()
![]()
přidávám se s dovolením
![]()