Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
a jaky ten hlas je? hluboky? jaky? ![]()
mne se vcera libil herec ve filmu–videla jsem ho prvne–tom hardy .)
Mam plno chlapu, kteri me pritahuji… ![]()
Zacnu mym nynejsim „sefem“ je to neskutecny chlap, krasne se chova k zenam, dokaze zabezpecit rodinu, ma vystupovani, dokaze kdykoli pomoct - ale zije s mou mamou, tak to pada ![]()
Sexy hlas ma jeden muj kamarad, ma s klukama skupinu, delaj hudbu, sem tammoderuje v radiu - ale zije s jednou z mych nejlepsich kkamaradek - takze to tam pada taky!!! ![]()
Potom jeden kolega z prace, ten je pro me silene sexy cely - fakt, ale ten me nechce ![]()
No a potom muj muz - uz z nej sice nepadam na kolena, ale vedle nej je kazdy hned „podprumerny“… ![]()
jizvíková píše:
a jaky ten hlas je? hluboky? jaky?
mne se vcera libil herec ve filmu–videla jsem ho prvne–tom hardy .)
Ten muj ma „sexy hlas“ hluboky, kdyz neco vypravi, uplne to hrci!!! ![]()
jizvíková píše:
a jaky ten hlas je? hluboky? jaky?
mne se vcera libil herec ve filmu–videla jsem ho prvne–tom hardy .)
jizvíková píše:
jaro je tady co
Tak on zrovna na jaře k nám nastoupil, co nadělám
![]()
Tak mě se hrozně líbí bratr mého partnera. Je to vysokej svalnatej blonďák, trenér ve fitku. Fyzickým vzhledem je vážně dokonalej, ale jinak je to hroznej proutník… Ale nikdy bych si sním nic nezačala, ani kdybych partnera neměla…
Tak jaro leze i na mě:-D
Líbí se mi kamarád mého muže už asi 12 let.Vlastě jsme se seznámili na párty a onen kamarád x mi šel pro pití a já se nějak zamotala do davu tam se chtla mého muže a když přišel onen jeho kamarád už bylo pozdě
.Kamarád jen konstatoval tebe pořád hledám a muj muž-to je moje holka
.Od té ndoby celá ta dlouhá léta to mezi náma pouze jiskří.
Občas přemýšlím kde bych byla kdybych tenkrát před těma roky nezapadla do davu
a kdybych se chytla toho kamaráda.Asi bych dopadla huř to je fakt
.Zrovna někde cestuje už rok v afgánistánu
Líbí se mi kolega a kamarád mého muže…dokonce se mi o něm i nedávno zdálo ![]()
Včera mi jeden herec z filmu připomínal exmilence, pak se mi o něm i zdálo a dnes celý den myslím na SEX, SEX, SEX, SEX… ![]()
V porodnici v českým krumlově je pediatr a ten má taky nádherný hlas… Znáte někdo?
Já jsem hlavně na hlas, však polovinu přednášek jsem si zapsala hlavně kvůli jednomu profesorovi
Nechci ho sbalit ani nad ním nemusím slintat, na to máme ve škole jiné adeptky, ale když mluví, je to paráda, hrozně ráda ho poslouchám ![]()
Moc ráda v tomhle směru vzpomínám na dobu, kdy jsem zpívala u nás v divadle, pánská část operního sboru (zejména baryton a bas) mívala v šatnách narváno
![]()
Anonymní píše:
Včera mi jeden herec z filmu připomínal exmilence, pak se mi o něm i zdálo a dnes celý den myslím na SEX, SEX, SEX, SEX…
Ahoj dámy, toto téma zakládám pro pobavení a trošku přiznání se tu na e-miminu..Začnu tím, jsem šťastně vdaná, nikdy jsem svému muži nezahla - i když příležitost byla, ale nejsem takovej typ…nicméně..teď o pozici nad mojí pozicí v práci nastoupil nový chlapík a když na mě promluvil, úplně se mi podlomily kolena…má ten nejvíc sexy hlas, co jsem kdy slyšela, nevěříla jsem, že něco jako hlas může být sexy, ale ono vážně je
Tak Vám nebudu povídat, že meetingy naprosto miluju
Vlatně stačí, když volá
A ho vy, dámy? Máte, nebo měly jste kolem sebe někoho, kdo Vás něčím přitahoval podobně nebo ještě víc a nepodvedly byste? Prostě jen koukáte?? Opakuji, je to téma pro pobavení a pokecání mezi holkama…klidně anonymně 