Můj šéf má sexy hlas aneb pojďme zhřešit na emiminu :))

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6398
14.3.12 21:30

Já jsem taky na „hlasy“,třeba z dabingu se mi líbí Ladislav Cigánek,pak manželův kolega a kamarád,už dlouho…vzhled nic moc,ale když promluví,podlamují se mi kolena :mrgreen: Vzhledově se mi líbí Vigo Mortensen a Colin Firth,takoví nenápadní,ale hodní chlápci ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3641
14.3.12 21:30

mě se vždy líbil můj učitel na nástavbě, tak jsem si ho na stužkováku svedla :p

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14047
14.3.12 21:30
Eliška píše:
Naštěstí jsem teď na ZŠ, tam už je to nezajímavě moc mladý ;)
:mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18067
14.3.12 21:31

Hlasově mě totálně dostává Honza Apolenář a Boris Rosner.
Hlas Soukupa je taky dost…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3641
14.3.12 21:32

Samozřejmě kvůli hlasu, kvůli tomu to tady píšu :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
677
14.3.12 21:33
jizvíková píše:
Eliška píše:
Naštěstí jsem teď na ZŠ, tam už je to nezajímavě moc mladý ;)
:mrgreen:

To věřím…Ale stejně, Na těch středních nebo vysokých, to musí být pokušení, co? :jazyk: :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14047
14.3.12 21:34
TeaTereza píše:
jizvíková píše:
Eliška píše:
Naštěstí jsem teď na ZŠ, tam už je to nezajímavě moc mladý ;)
:mrgreen:
To věřím…Ale stejně, Na těch středních nebo vysokých, to musí být pokušení, co? :jazyk: :oops:

když vidíš tu :roll: inteligenci, tak ani ne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18067
14.3.12 21:37
TeaTereza píše:
jizvíková píše:
Eliška píše:
Naštěstí jsem teď na ZŠ, tam už je to nezajímavě moc mladý ;)
:mrgreen:
To věřím…Ale stejně, Na těch středních nebo vysokých, to musí být pokušení, co? :jazyk: :oops:

Takoví ti hezouni proutníci mě nikdy nebrali, tamten kdysi byl takový samotář zrzavý tichý. Nemůžu říct, že bych tohle prožívala běžně ;)

Viděli jste Všechno je, jak má být?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14047
14.3.12 21:38
Eliška píše:
TeaTereza píše:
jizvíková píše:
Eliška píše:
Naštěstí jsem teď na ZŠ, tam už je to nezajímavě moc mladý ;)
:mrgreen:
To věřím…Ale stejně, Na těch středních nebo vysokých, to musí být pokušení, co? :jazyk: :oops:
Takoví ti hezouni proutníci mě nikdy nebrali, tamten kdysi byl takový samotář zrzavý tichý. Nemůžu říct, že bych tohle prožívala běžně ;)

zrzavý a vysoký a zamlklý

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.3.12 21:38
Ewule0712 píše:
mě se vždy líbil můj učitel na nástavbě, tak jsem si ho na stužkováku svedla :p

jak moc? uplne? :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
677
14.3.12 21:39
jizvíková píše:
TeaTereza píše:
jizvíková píše:
Eliška píše:
Naštěstí jsem teď na ZŠ, tam už je to nezajímavě moc mladý ;)
:mrgreen:
To věřím…Ale stejně, Na těch středních nebo vysokých, to musí být pokušení, co? :jazyk: :oops:
když vidíš tu :roll: inteligenci, tak ani ne
:lol: :lol: No na vztah by to nebylo, ale na nějaký ty hříšné myšlenky :roll: :oops:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18067
14.3.12 21:40
jizvíková píše:
Eliška píše:
TeaTereza píše:
jizvíková píše:
Eliška píše:
Naštěstí jsem teď na ZŠ, tam už je to nezajímavě moc mladý ;)
:mrgreen:
To věřím…Ale stejně, Na těch středních nebo vysokých, to musí být pokušení, co? :jazyk: :oops:
Takoví ti hezouni proutníci mě nikdy nebrali, tamten kdysi byl takový samotář zrzavý tichý. Nemůžu říct, že bych tohle prožívala běžně ;)
zrzavý a vysoký a zamlklý

Jizvíková, my jsme učily na stejné škole?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
677
14.3.12 21:41
Eliška píše:
TeaTereza píše:
jizvíková píše:
Eliška píše:
Naštěstí jsem teď na ZŠ, tam už je to nezajímavě moc mladý ;)
:mrgreen:
To věřím…Ale stejně, Na těch středních nebo vysokých, to musí být pokušení, co? :jazyk: :oops:

Takoví ti hezouni proutníci mě nikdy nebrali, tamten kdysi byl takový samotář zrzavý tichý. Nemůžu říct, že bych tohle prožívala běžně ;)

Viděli jste Všechno je, jak má být?
:mrgreen: Tak takového tichého se ti zachtělo, jo? Teda :twisted: :lol:
Ten film jsem neviděla, ale vypadá zajímavě ;)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14047
14.3.12 21:41
Eliška píše:
jizvíková píše:
Eliška píše:
TeaTereza píše:
jizvíková píše:
Eliška píše:
Naštěstí jsem teď na ZŠ, tam už je to nezajímavě moc mladý ;)
:mrgreen:
To věřím…Ale stejně, Na těch středních nebo vysokých, to musí být pokušení, co? :jazyk: :oops:
Takoví ti hezouni proutníci mě nikdy nebrali, tamten kdysi byl takový samotář zrzavý tichý. Nemůžu říct, že bych tohle prožívala běžně ;)
zrzavý a vysoký a zamlklý
Jizvíková, my jsme učily na stejné škole?

asi máme jen stejn vkus

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
677
14.3.12 21:43
Eliška píše:Jizvíková, my jsme učily na stejné škole?

Teda holky, to by byl gooool. A ten chlapec by byl teda borec :palec:
Já viděla film „ZÁPISKY O SKANDÁLU“ a to se mi moc líbilo. Taky téma učitelka, žák… ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová