Můžou špatná homeopatika zhoršit problém?

31691
7.5.17 20:26

můžou špatná homeopatika zhoršit problém?

Ahoj, chtěla bych se zeptat někoho, kdo se vyzná v homeopatii. Patrně delší dobu mám leukocyty v moči, byly v lednovém odběru, i v dubnovém, v začátkem února jsme dostala atb na močové cesty, to tam byly i bakterie(ale potíže jsem žádné neměla, pálení, nebo tak), po dobrání jsem kvůli velkým zdravotním potíží u dětí nestihla donést moč, abych věděla, jestli je čistá, u dr jsme byla v dubnu, a to tam leukocyty opět byly.ale stále žádné potíže. ve čtvrtek jsem si trochu googlila homeopatii, pediatra nám doporučila pro syna jedny homeopatika na krvácení z nosu, tak jsem trochu hledala, a našla, že thuya 15 je na vleklé záněty močových cest, tak jsem kromě synových homeo koupila rovnou i tyhle pro sebe, že to vyzkouším. na internetu psali 1 denně 5 granulí. tak jsem si v pátek vzala, po poledni. včera jsme se vzbudila, a nebylo mi dobře, bolest svalů, horečka ne, ale hrozná zimnice, únava, píchání v močáku, sem tam, bolesti v kříži, nevím, jestli od ledvin, nebo od zad, prostě příznaky zánětu močáku. ještě včera jsem si v poledne vzala dalších 5 kuliček, ale pak mě napadlo, jestli to náhodou nemůže být tím? dneska už je mi podstatně líp, už skoro dobře, ale dnešní homeopatika jsem se zatím neodvážila si vzít, nasadila jsem silný brusinky. CO myslíte, je to náhoda, nebo jsem si vzala nevhodný homeopatika, a ty problémy byly z toho? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2590
7.5.17 20:28

Podle mě spíš náhoda, je to defacto placebo, tam léčí víc ta víra :mrgreen: (sama po homeo někdy sáhnu, nejsem proti nim).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
7.5.17 20:34
@Nowuka2 píše:
Podle mě spíš náhoda, je to defacto placebo, tam léčí víc ta víra :mrgreen: (sama po homeo někdy sáhnu, nejsem proti nim).

no já jim, upřímně řečeno, taky nikdy moc nevěřila, ale říkala jsem si, že tím nic nezkazím, no a teď právě nevím. každopádně dík za názor :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3595
7.5.17 20:38

@Nowuka2 Taktez to vidim, ze v homeo leci spis vira. Mozna se ti ta nemoc probudila temi homeo, aby telo dokazalo lepe zareagovat. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
7.5.17 20:49

Kdyz potrebuju poradit s homeo napisu dotaz na svethomeopatie.cz. detailne popisi problem, reaguji rychle. Jen je potreba registrace, nic slozityho. A ano, spatne vybrana homeopatika muzou problem zhorsit

• Nahlásit
  • Citovat
905
7.5.17 20:51

Nemůžou, protože to nejsou léky, ale neutrální nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8375
7.5.17 21:16
@Alkata píše:
Nemůžou, protože to nejsou léky, ale neutrální nic.

To je strašný co je tu pesimistů bez odborných znalostí. Já homeopatika po nikam nevedoucí veterinární léčbě používám u kocoura a velmi úspěšně. Sám veterinář řekl, že veterinární medicína už na to léky prostě nemá a abych zkusila homeopatii. A vida, po 4 letech konečně posun k lepšímu. Byla to má první zkušenost s homeopatií. Tak jsem vyzkoušela u sebe a totéž. Teď už se mi nechce, velmi nechce po klasické chemii sahat. Jinak homeopatie je založena na principu léčení podobného podobným a je velmi obvyklé, že se nemoc nejprve zhorší a až poté začne zlepšovat. Například průběh chřipky je naprosto odlišný. Dva dny se to zhorší takovým způsobem, že melu z posledního a třetí den otočka a čtvrtý den jsem fit. takže horší průběh, ale kratší a bez chemie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8375
7.5.17 21:17

@slavuska1 přečtěte si můj předchozí příspěvek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
7.5.17 21:24

Správný homeopat by ti řekl, že tohle je ten správný účinek, nejdřív zhoršení, pak zlepšení, že jako homeopatika vyvolala žádoucí obranyschopnou reakci těla a to začalo bojovat s bakteriemi, které ti dejme tomu opět bezpříznakové vegetili v močáku.

Já osobně si myslím, že jsi možná pristydla, to počasí je takový divný teď, možná jsi min pila, bakterie se pomnozily, tělo zareagovalo. Být tebou, tak se vyprdnu na předražený kuličkový cukr a necham se pořádně vyšetřit. A hlídej si pitný režim a zateplení beder, jakmile jednou je v mocaku problém, tak se rád vrací

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
7.5.17 21:34

@slavuska1 právě jsem dceři vyléčila rýmu za 2 dny pomocí správně zvolených homeopatik. Od října ve školce bojujeme, vždy dostane rýmu a placame se v tom 3 tydny s veškerou možnou léčbou. Včera jsem ale byla připravená, hned jak se ryma spustila vodová, měla jsem připravená ta správná homeo, a dnes večer šla spát jako úplně zdravá. Přitom ja osobně jsem hrozný pragmatik. Ale tohle je jako malý zázrak. Každopádně jsem toho uz trochu o homeo zjistila, a v některých případech, zvlášť když ma jít o něco, co musí z těla ven, tak tam může při správně vybraném homeo na cca jeden až dva dny dojít je zhoršení stavu. Možná bych zkusila snížit nebo naopak zvysit potenci, aby se zmirnily tyhle příznaky. Ale to už bych se raději poradila a homeopatem. Mimichodem spousta „normalnich“ lékařů a často i pediatru se homeopatii zabývá. Když jim přijde několik rodičů malých pacientů s tím, že diteti moc pomohlo nějaké homeopatikum, tak je jasné, že to není placebo a donutí to k zamyšlení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.17 21:40

@slavuska1 Homeopatika vám zareagovala správně. Je škoda, že jste je přestala brát. Doporučila bych vám ještě lichořeřišnice (my měli s dcerami kapky), je super a účinně působí proti všem 46 kmenům stafylokokových bakterií způsobujících zánětlivá onemocnění močových cest a ledvin. Nám tedy hodně pomohla a ťuk, ťuk, máme již dlouho pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8375
7.5.17 21:43
@Jedna babička píše:
@slavuska1 Homeopatika vám zareagovala správně. Je škoda, že jste je přestala brát. Doporučila bych vám ještě lichořeřišnice (my měli s dcerami kapky), je super a účinně působí proti všem 46 kmenům stafylokokových bakterií způsobujících zánětlivá onemocnění močových cest a ledvin. Nám tedy hodně pomohla a ťuk, ťuk, máme již dlouho pokoj.

Přesně tak. Můj kocour s léčbou kůže jakmile dostal homeopatika, tak nejdřív došlo ke zhoršení, okamžitě se rozškrábal do krve a pak teprve se to začalo léčit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
7.5.17 21:44

@MartinaCV @Helileli holky, že homeo může nejprve příznaky zhoršit, ok, ale právě zrovna u týhle thuy píšou, že je to homeo pomalýho účinku, že může pomoct klidně za týdny až měsíce, zrovna na ten močák :think: tak mi k tomu nesedí to, že mi začalo být zle ani ne 24h po první dávce :think: teď přemýšlím, jestli si dneska taky teda vzít, a brát dál, nebo ne :oops: @Verun83 dík, do tý poradny v úterý napíšu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8375
7.5.17 21:46
@slavuska1 píše:
@MartinaCV @Helileli holky, že homeo může nejprve příznaky zhoršit, ok, ale právě zrovna u týhle thuy píšou, že je to homeo pomalýho účinku, že může pomoct klidně za týdny až měsíce, zrovna na ten močák :think: tak mi k tomu nesedí to, že mi začalo být zle ani ne 24h po první dávce :think: teď přemýšlím, jestli si dneska taky teda vzít, a brát dál, nebo ne :oops: @Verun83 dík, do tý poradny v úterý napíšu. :)

Každý je jinak citlivý. Tato poradna je opravdu super. Hele, já po podání homeopatik u chřipky myslela, že je to můj konec a třetí den jako rybička, čtvrtý den bylo fakt po všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
7.5.17 21:46
@Jedna babička píše:
@slavuska1 Homeopatika vám zareagovala správně. Je škoda, že jste je přestala brát. Doporučila bych vám ještě lichořeřišnice (my měli s dcerami kapky), je super a účinně působí proti všem 46 kmenům stafylokokových bakterií způsobujících zánětlivá onemocnění močových cest a ledvin. Nám tedy hodně pomohla a ťuk, ťuk, máme již dlouho pokoj.

já je v podstatě ještě brát nepřestala, včera jsem si jje vzala, dneska ještě ne, ale můžu to napravit, předpokládám, že to není jak atb, takže nevadí, že jedna dávka je v poledne, a druhý den až večer? lichořeřišnici taky beru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama