Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Hezký večer, chtěla bych se zeptat, zda některá z Vás má podobný problém. Od června tohoto roku mám vytažené tělísko Jaydees, snažíme se o miminko. Zatím bezúspěšně, ikdyž…Jsem už tak druhý měsíc nafouklá, zvětšilo se mi břicho i prsa. Dělala jsem si test, ale negativní, menses chodí také jak má. Je možné, abych byla těhotná?
Nerozumím. Máš menses jak má být, negativní testy… ne, nemůžeš být těhotná.
Taky si to myslím, jen ten pocit přetrvává a taky velké bricho
Má někdo podobný problém?
@Agnezska píše:
Taky si to myslím, jen ten pocit přetrvává a taky velké brichoMá někdo podobný problém?
Byla jsem těhotná jen jednou, ale žádné nafouklé břicho jsem neměla. Příznaky 00 nic, když se nedostavila MS, udělala jsem test. Byly tam 2 čárky. Až za nějakou dobu mi bylo trochu zle, ale nezvracela jsem
Necpeš se sladkým?
Sladké vůbec nejím, a stravuji se pořád stejně jako před tím. Nemůzou to být rozházené hormony po tom tělísku?
@Agnezska trvá mě se větší břicho od ovulace a až do ms í při ms ![]()
Nemáš to jen někdy? Í prsa mě vždy boli…
Jinak ne těhotná nebudeš…
Může to být taky změna měla si tělíčko a teď nemáš…
Ahoj holky. Po nechranenem styku, kdy se do me partner neudelal.(prominte;-)) jsem zacala mit nejprve 2 tydne po te a 10dni pred ms podivne stavy. Strasna unava, nahla nechut k vinu (pila jsem denne) nechut k oblibenym jidlum a strasne bolava prsa( bolava je pred ms mivam, ale ne tak dlouho a tolik. Nasledne jsem zacala plasit a udelala si testy viz foto. Nejpre neg. A pak se zacal objevovat duch. V den kdy jsem mela dostat ms, jsem to dostala, ale jen jeden den a malo a pak 4 dni spise obcasne spineni obcas trochu krve a hnedy vytok. Behem teto doby jsem udelala test a neg. Prsa prestala bolet, ale únava, nechuť a tlak v brise neustava. Podotykam, ze by to bylo moje 3ti tehu a tak tyhle tlaky znam a jsou dost podobne tem u tehu.pri prvnim jsem.ms take mela a u obou mi vino necutnalo. Je take pravda, ze jsem v dlouhodem stresu, tak nevim jestli to nemuze byt i z toho, ale jindy i pri stresu vzdy ms normal. Diky za rady ![]()
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Po nechranenem styku, kdy se do me partner neudelal.(prominte;-)) jsem zacala mit nejprve 2 tydne po te a 10dni pred ms podivne stavy. Strasna unava, nahla nechut k vinu (pila jsem denne) nechut k oblibenym jidlum a strasne bolava prsa( bolava je pred ms mivam, ale ne tak dlouho a tolik. Nasledne jsem zacala plasit a udelala si testy viz foto. Nejpre neg. A pak se zacal objevovat duch. V den kdy jsem mela dostat ms, jsem to dostala, ale jen jeden den a malo a pak 4 dni spise obcasne spineni obcas trochu krve a hnedy vytok. Behem teto doby jsem udelala test a neg. Prsa prestala bolet, ale únava, nechuť a tlak v brise neustava. Podotykam, ze by to bylo moje 3ti tehu a tak tyhle tlaky znam a jsou dost podobne tem u tehu.pri prvnim jsem.ms take mela a u obou mi vino necutnalo. Je take pravda, ze jsem v dlouhodem stresu, tak nevim jestli to nemuze byt i z toho, ale jindy i pri stresu vzdy ms normal. Diky za rady
Tak pokud si měla duchy a teď ne tak to odešlo s ms jinak by naopak sílil pokud si teda dělala stejně testy a citlivosti