Můžu být těhotná,nebo je to jen pocit?

16.10.19 23:58

Můžu být těhotná,nebo je to jen pocit?

Hezký večer, chtěla bych se zeptat, zda některá z Vás má podobný problém. Od června tohoto roku mám vytažené tělísko Jaydees, snažíme se o miminko. Zatím bezúspěšně, ikdyž…Jsem už tak druhý měsíc nafouklá, zvětšilo se mi břicho i prsa. Dělala jsem si test, ale negativní, menses chodí také jak má. Je možné, abych byla těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

985
17.10.19 00:05

Nerozumím. Máš menses jak má být, negativní testy… ne, nemůžeš být těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.19 00:15

Taky si to myslím, jen ten pocit přetrvává a taky velké bricho :) Má někdo podobný problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19296
17.10.19 00:17
@Agnezska píše:
Taky si to myslím, jen ten pocit přetrvává a taky velké bricho :) Má někdo podobný problém?

Byla jsem těhotná jen jednou, ale žádné nafouklé břicho jsem neměla. Příznaky 00 nic, když se nedostavila MS, udělala jsem test. Byly tam 2 čárky. Až za nějakou dobu mi bylo trochu zle, ale nezvracela jsem

Necpeš se sladkým?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.19 00:21

Sladké vůbec nejím, a stravuji se pořád stejně jako před tím. Nemůzou to být rozházené hormony po tom tělísku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6916
17.10.19 00:22

@Agnezska trvá mě se větší břicho od ovulace a až do ms í při ms :nevim:
Nemáš to jen někdy? Í prsa mě vždy boli…
Jinak ne těhotná nebudeš…
Může to být taky změna měla si tělíčko a teď nemáš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.19 07:03

Těhotná přes pravidelnou ms a negativní testy? To fakt ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.10.19 17:55

Můžu být těhotná?

Ahoj holky. Po nechranenem styku, kdy se do me partner neudelal.(prominte;-)) jsem zacala mit nejprve 2 tydne po te a 10dni pred ms podivne stavy. Strasna unava, nahla nechut k vinu (pila jsem denne) nechut k oblibenym jidlum a strasne bolava prsa( bolava je pred ms mivam, ale ne tak dlouho a tolik. Nasledne jsem zacala plasit a udelala si testy viz foto. Nejpre neg. A pak se zacal objevovat duch. V den kdy jsem mela dostat ms, jsem to dostala, ale jen jeden den a malo a pak 4 dni spise obcasne spineni obcas trochu krve a hnedy vytok. Behem teto doby jsem udelala test a neg. Prsa prestala bolet, ale únava, nechuť a tlak v brise neustava. Podotykam, ze by to bylo moje 3ti tehu a tak tyhle tlaky znam a jsou dost podobne tem u tehu.pri prvnim jsem.ms take mela a u obou mi vino necutnalo. Je take pravda, ze jsem v dlouhodem stresu, tak nevim jestli to nemuze byt i z toho, ale jindy i pri stresu vzdy ms normal. Diky za rady ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
6916
18.10.19 18:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Po nechranenem styku, kdy se do me partner neudelal.(prominte;-)) jsem zacala mit nejprve 2 tydne po te a 10dni pred ms podivne stavy. Strasna unava, nahla nechut k vinu (pila jsem denne) nechut k oblibenym jidlum a strasne bolava prsa( bolava je pred ms mivam, ale ne tak dlouho a tolik. Nasledne jsem zacala plasit a udelala si testy viz foto. Nejpre neg. A pak se zacal objevovat duch. V den kdy jsem mela dostat ms, jsem to dostala, ale jen jeden den a malo a pak 4 dni spise obcasne spineni obcas trochu krve a hnedy vytok. Behem teto doby jsem udelala test a neg. Prsa prestala bolet, ale únava, nechuť a tlak v brise neustava. Podotykam, ze by to bylo moje 3ti tehu a tak tyhle tlaky znam a jsou dost podobne tem u tehu.pri prvnim jsem.ms take mela a u obou mi vino necutnalo. Je take pravda, ze jsem v dlouhodem stresu, tak nevim jestli to nemuze byt i z toho, ale jindy i pri stresu vzdy ms normal. Diky za rady ;-)

Tak pokud si měla duchy a teď ne tak to odešlo s ms jinak by naopak sílil pokud si teda dělala stejně testy a citlivosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama