Můžu dát kojenci bio šťávu místo hippu
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Vitaminy v dzusu jsou opravdu minimalni, navic se ti muze osypat. Pises kojenec 4 mesice, vsechny potrebne protilatky ma od tebe.. proleti kolem tebe chripka a v mliku se (zjednodusene napsano) vytvori i protilatky. Dzus bych vubec nedavala.. joo, dam dvoulety, kdyz se zeptam, co chce v restauracce k piti, tezko rekne ze vodu, ac ji doma pije naprosto bez problemu ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@whooro já nekojim od narození a začala uz 5 mesic včera
. A neosypala se. Vypije za den cca 30 ml tekutiny navíc. Ma žízeň ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
No vidíš, to jsem netušila. Tak smoothie z doma vybraného ovoce ???? jinak nevím, co se týče vitamínů..
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@whooro dneska jdeme na prohlídku. Zeptám se doktorky co a jak. Někde jsem četla, ze se ma dávat vařené ovoce ať si zvykne zažívání a potom az čerstvé. Nedávno bylo ve zprávách, že objevili jablka, které měli 4× pesticidů nad limit
. V dnešní době najít zdravé jidlo je umění.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit