Můžu znovu otěhotnět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 13:06
Můžu otěhotnět? Poradíte mi prosím

Ahoj holky můžete mi prosím poradit? S přítelem jsme se snažili o miminko 5 měsíců a pak najednou jsem otěhotněla a byla jsem asi měsíc a pak najednou jsem dostala silnou MS a pak mi gynekolog dělal tehu. Test a už to ukazovalo negativně.. :( chtěla bych se jen zeptat jestli bych mohla ještě jednou otěhotnět? :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19862 příspěvků 30.01.19 13:08

A proč myslíš, že by jsi už nemohla? :think: já nevím, ale jsi tak mladá nebo ses o to jak ženské tělo funguje nikdy nezajímala? Asi by bylo na čase…

Muminek2019
Stálice 83 příspěvků 30.01.19 13:12

Ne,svoje vajicko uz sis vyplitvala :zed: :zed: :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 13:16

@pikola jsem mladá a nemám o tom vzkusenosti zajímalo by mě za jak dlouho bych se chytla ale už se s přítelem nesnažíme tak casto je mi líto že jsem o miminko přišla :(

KamisB
Kelišová 6881 příspěvků 30.01.19 13:19

tohle se děje celkem běžně. Jasný že ještě můžeš někdy otěhotnět …

Kriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 30.01.19 13:19
@Anonymní píše:
@pikola jsem mladá a nemám o tom vzkusenosti zajímalo by mě za jak dlouho bych se chytla ale už se s přítelem nesnažíme tak casto je mi líto že jsem o miminko přišla :(

to ti nikdo nerekne, otěhotnet samozřejmě znova můžeš, doporučuje se nechat proběhnout aspoň 2 cykly a pak se začít zas snažit. Pak se může zazdařit na poprvé, nebo za rok…

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19862 příspěvků 30.01.19 13:24
@Anonymní píše:
@pikola jsem mladá a nemám o tom vzkusenosti zajímalo by mě za jak dlouho bych se chytla ale už se s přítelem nesnažíme tak casto je mi líto že jsem o miminko přišla :(

Možná by to chtělo s dětma počkat, až si doděláš aspoň školu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 13:25

@Kriss Tina 8o za rok fuu to je doba.. Ale jinak děkuji až to přijde tak to přijde :roll: tak se budeme s přítelem snažit znovu ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 13:27

@pikola chodím do práce bydlím s přítelem je mi 20 miminko by jsme si moc přáli mít :(

Kriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 30.01.19 13:38
@Anonymní píše:
@pikola chodím do práce bydlím s přítelem je mi 20 miminko by jsme si moc přáli mít :(

Hele ta tvoje silná MS, byl potrat. Od té doby počkej ty 2 cykly (nepíšeš kdy se to stalo) tzn nech aspoň 2 klasické MS proběhnout a pak se zas snažte. Ono se dočkáš, ale nepude to hned, když ste se snažili a vyšlo to za 5 měsíců bude to podruhé třeba podobné. Fakt ti tu nikdo nerekne kdy otěhotníš…

Annabela11
Závislačka 3036 příspěvků 30.01.19 15:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky můžete mi prosím poradit? S přítelem jsme se snažili o miminko 5 měsíců a pak najednou jsem otěhotněla a byla jsem asi měsíc a pak najednou jsem dostala silnou MS a pak mi gynekolog dělal tehu. Test a už to ukazovalo negativně.. :( chtěla bych se jen zeptat jestli bych mohla ještě jednou otěhotnět? :,(

Zeptej se svého gynekologa vše ti vysvětlí… Tobě je 20?mě to přijde že tak 13let…

kpuncho
Nováček 6 příspěvků 30.01.19 17:23

Proc bys nemohla znovu otehotnet? urcite ano.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 19:30

@Annabela11 komu se nelíbí že se ptám tak sem psát nemusí nemůžu za to že v tomhle nejsem tak vzkušena jako vy nebo jiní já jsem se doslechl od lidí ze některé po potratu nemůžou otěhotnět to je vše
;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 19:33

@Annabela11 jo a jinak vaše názory na mě mě nezajímá já jen chtěla pouze poradit nepotřebuji takové názory od vás děkuji za pochopení

Kriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 30.01.19 19:33
@Anonymní píše:
@Annabela11 komu se nelíbí že se ptám tak sem psát nemusí nemůžu za to že v tomhle nejsem tak vzkušena jako vy nebo jiní já jsem se doslechl od lidí ze některé po potratu nemůžou otěhotnět to je vše ;)

To platí spíš když jdeš na interupci, není potrat jako potrat. Spíš si o tom přečti nějakou literaturu, ať víš co tě čeká… (mimo téma, co je za slovo vzkušena??)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >