Můžu si dát dětský čípek nurofen?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  20.03.18 20:55
Můžu si dát dětský čípek nurofen?

Ahoj holky,
Je to divná otázka, ale muže mi pomoci?
Dostala jsem horečku a nedoplnila jsem lékárničku a to je jediné co doma mám. Nevim jak se teda budu přes noc starat o deti, jsem malátná
 Díky

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4289 příspěvků 1 inzerát 20.03.18 20:59

Já myslím že ano, akorát bych upravila dávku podle váhy, za zkoušku to stojí, když ti neulevi tak určitě nepřitíží…

veria
Generální žvanilka 22852 příspěvků 1 inzerát 20.03.18 21:00

Proc ne, akorát si jich dej pět aby to účinkovalo:)

Helileli
Závislačka 2508 příspěvků 20.03.18 21:03

No, klidně, ale musíš si upravit dávkování, aby to vůbec mělo nějaký význam, tak bys měla v jedné dávce vzít 200. Pokud máš čípky pro mimina, tam je tuším 60, tak bys musela vzít čtyři a víc, aby to mělo nějaký vliv a z toho se možná potento.
Nemůžeš třeba poprosit sousedy o paralen či brufen?

MarieP
Závislačka 2981 příspěvků 20.03.18 21:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Je to divná otázka, ale muže mi pomoci?
Dostala jsem horečku a nedoplnila jsem lékárničku a to je jediné co doma mám. Nevim jak se teda budu přes noc starat o deti, jsem malátná
Díky
Čípky jsem nikdy nezkoušela, ale normálně beru dětský nurofen ( dávám si cca 4,5 ml) a zabírá mi…když jsem si dala brufen 400 byla jsem jak Emanuel…nejsem na prášky zvyklá… :mrgreen:
A klepnout na sousedy nemůžeš?

Anonymní  20.03.18 21:17
@Helileli píše:
No, klidně, ale musíš si upravit dávkování, aby to vůbec mělo nějaký význam, tak bys měla v jedné dávce vzít 200. Pokud máš čípky pro mimina, tam je tuším 60, tak bys musela vzít čtyři a víc, aby to mělo nějaký vliv a z toho se možná potento.
Nemůžeš třeba poprosit sousedy o paralen či brufen?

No to je fakt, dost to tam páli :lol:

Jana206
Nadpozemská drbna 26003 příspěvků 20.03.18 21:58

Dávka je nízká. Taky bych zkusila sousedy.

czaky
Ukecaná baba ;) 2459 příspěvků 20.03.18 22:23

Pokud nepomuzou sousedi ani detsky paralen muzes jeste zkusit babsky rady. Chladit periferie (predlokti, lytka, celo) chladnou vodu, octovy obklady na zapesti kotniky, samozrejme horky caj a potit aspon chvili co deti budou spat.

Anonymní  21.03.18 03:56

Tak jsem užila dva čípky a teplota klesla :dance:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama