Můžu si dát dětský čípek nurofen?

Anonymní
20.3.18 20:55

Můžu si dát dětský čípek nurofen?

Ahoj holky,
Je to divná otázka, ale muže mi pomoci?
Dostala jsem horečku a nedoplnila jsem lékárničku a to je jediné co doma mám. Nevim jak se teda budu přes noc starat o deti, jsem malátná
Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18666
20.3.18 20:59

Já myslím že ano, akorát bych upravila dávku podle váhy, za zkoušku to stojí, když ti neulevi tak určitě nepřitíží…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29530
20.3.18 21:00

Proc ne, akorát si jich dej pět aby to účinkovalo:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3154
20.3.18 21:03

No, klidně, ale musíš si upravit dávkování, aby to vůbec mělo nějaký význam, tak bys měla v jedné dávce vzít 200. Pokud máš čípky pro mimina, tam je tuším 60, tak bys musela vzít čtyři a víc, aby to mělo nějaký vliv a z toho se možná potento.
Nemůžeš třeba poprosit sousedy o paralen či brufen?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3266
20.3.18 21:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Je to divná otázka, ale muže mi pomoci?
Dostala jsem horečku a nedoplnila jsem lékárničku a to je jediné co doma mám. Nevim jak se teda budu přes noc starat o deti, jsem malátná
Díky
Čípky jsem nikdy nezkoušela, ale normálně beru dětský nurofen ( dávám si cca 4,5 ml) a zabírá mi…když jsem si dala brufen 400 byla jsem jak Emanuel…nejsem na prášky zvyklá… :mrgreen:
A klepnout na sousedy nemůžeš?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.18 21:17
@Helileli píše:
No, klidně, ale musíš si upravit dávkování, aby to vůbec mělo nějaký význam, tak bys měla v jedné dávce vzít 200. Pokud máš čípky pro mimina, tam je tuším 60, tak bys musela vzít čtyři a víc, aby to mělo nějaký vliv a z toho se možná potento.
Nemůžeš třeba poprosit sousedy o paralen či brufen?

No to je fakt, dost to tam páli :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
31562
20.3.18 21:58

Dávka je nízká. Taky bych zkusila sousedy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2731
20.3.18 22:23

Pokud nepomuzou sousedi ani detsky paralen muzes jeste zkusit babsky rady. Chladit periferie (predlokti, lytka, celo) chladnou vodu, octovy obklady na zapesti kotniky, samozrejme horky caj a potit aspon chvili co deti budou spat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.18 03:56

Tak jsem užila dva čípky a teplota klesla :dance:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie