Můžu si dát dětský čípek nurofen?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 20:55
Můžu si dát dětský čípek nurofen?

Ahoj holky,
Je to divná otázka, ale muže mi pomoci?
Dostala jsem horečku a nedoplnila jsem lékárničku a to je jediné co doma mám. Nevim jak se teda budu přes noc starat o deti, jsem malátná
 Díky

Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5480 příspěvků 20.03.18 20:59

Já myslím že ano, akorát bych upravila dávku podle váhy, za zkoušku to stojí, když ti neulevi tak určitě nepřitíží…

Uživatel je onlineveria
Generální žvanilka 23583 příspěvků 1 inzerát 20.03.18 21:00

Proc ne, akorát si jich dej pět aby to účinkovalo:)

Helileli
Závislačka 2958 příspěvků 20.03.18 21:03

No, klidně, ale musíš si upravit dávkování, aby to vůbec mělo nějaký význam, tak bys měla v jedné dávce vzít 200. Pokud máš čípky pro mimina, tam je tuším 60, tak bys musela vzít čtyři a víc, aby to mělo nějaký vliv a z toho se možná potento.
Nemůžeš třeba poprosit sousedy o paralen či brufen?

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 20.03.18 21:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Je to divná otázka, ale muže mi pomoci?
Dostala jsem horečku a nedoplnila jsem lékárničku a to je jediné co doma mám. Nevim jak se teda budu přes noc starat o deti, jsem malátná
Díky
Čípky jsem nikdy nezkoušela, ale normálně beru dětský nurofen ( dávám si cca 4,5 ml) a zabírá mi…když jsem si dala brufen 400 byla jsem jak Emanuel…nejsem na prášky zvyklá… :mrgreen:
A klepnout na sousedy nemůžeš?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 21:17
@Helileli píše:
No, klidně, ale musíš si upravit dávkování, aby to vůbec mělo nějaký význam, tak bys měla v jedné dávce vzít 200. Pokud máš čípky pro mimina, tam je tuším 60, tak bys musela vzít čtyři a víc, aby to mělo nějaký vliv a z toho se možná potento.
Nemůžeš třeba poprosit sousedy o paralen či brufen?

No to je fakt, dost to tam páli :lol:

Jana206
Nadpozemská drbna 26494 příspěvků 20.03.18 21:58

Dávka je nízká. Taky bych zkusila sousedy.

czaky
Závislačka 2548 příspěvků 2 inzeráty 20.03.18 22:23

Pokud nepomuzou sousedi ani detsky paralen muzes jeste zkusit babsky rady. Chladit periferie (predlokti, lytka, celo) chladnou vodu, octovy obklady na zapesti kotniky, samozrejme horky caj a potit aspon chvili co deti budou spat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 03:56

Tak jsem užila dva čípky a teplota klesla :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >