Reklama

Mzda na pozici personalisty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 10:12
Mzda na pozici personalisty

Ahoj,

poprosím klidně i anonymně. Dnes jdu na pohovor na pozici HR administrátor do nově otevírané firmy. Jak se řiká, jdu to zkusit. Práci mám celkem i slušnou, ale jelikož už tu není vidina finančního a karierního růstu, ráda bych zkusila něco nového.
Jen přemýšlím nad tím, kolik si říct na pohovoru, abych nevypadala jako úplný exot :-D Určitou představu mám, ale pokud je tu někdo z oboru byla bych ráda za případné nastínění platů v tomto oboru. Mám vysokoškolské vzdělání.

Děkuji a přeji hezký den.

Reklama

Reakce:

Kačka Pekáčková
Kecalka 227 příspěvků 23.08.18 13:00

Ahoj, to není tak jednoduché, záleží na tvých předchozích zkušenostech, na regionu…těch faktorů je přeci hodně. Jinak u pohovoru držím palce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 13:44

Pro Prahu bych to tipovala někde kolem 25k, možná 30, pokud máš zkušenost v administrativě. Jinde tak o 3-5k míň.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2130 příspěvků 24.08.18 15:02

Vzala bych částku, kterou vyděláváš teď, a řekla bych si o výrazně víc. Jinak by se mi nevyplatilo riskovat novou práci, ještě v nové firmě.

JanaStey
Stálice 52 příspěvků 27.08.18 09:16

@Lalelale presne :palec:

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 27.08.18 11:25

To co máš teď + 20 až 25% k tomu. Podívej se jak rostou mzdy. V nový práci, kde nebudeš ani rok se s tebou o přidání nikdo bavit nebude. Navíc budete smlouvat, když ti hned řeknou „to by šlo“, tak ses spíš podhodnotila.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >