Mzda na pozici personalisty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 10:12
Mzda na pozici personalisty

Ahoj,

poprosím klidně i anonymně. Dnes jdu na pohovor na pozici HR administrátor do nově otevírané firmy. Jak se řiká, jdu to zkusit. Práci mám celkem i slušnou, ale jelikož už tu není vidina finančního a karierního růstu, ráda bych zkusila něco nového.
Jen přemýšlím nad tím, kolik si říct na pohovoru, abych nevypadala jako úplný exot :-D Určitou představu mám, ale pokud je tu někdo z oboru byla bych ráda za případné nastínění platů v tomto oboru. Mám vysokoškolské vzdělání.

Děkuji a přeji hezký den.

Reakce:
Kačka Pekáčková
Kecalka 257 příspěvků 23.08.18 13:00

Ahoj, to není tak jednoduché, záleží na tvých předchozích zkušenostech, na regionu…těch faktorů je přeci hodně. Jinak u pohovoru držím palce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 13:44

Pro Prahu bych to tipovala někde kolem 25k, možná 30, pokud máš zkušenost v administrativě. Jinde tak o 3-5k míň.

Lalelale
Závislačka 2716 příspěvků 24.08.18 15:02

Vzala bych částku, kterou vyděláváš teď, a řekla bych si o výrazně víc. Jinak by se mi nevyplatilo riskovat novou práci, ještě v nové firmě.

JanaStey
Stálice 52 příspěvků 27.08.18 09:16

@Lalelale presne :palec:

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 27.08.18 11:25

To co máš teď + 20 až 25% k tomu. Podívej se jak rostou mzdy. V nový práci, kde nebudeš ani rok se s tebou o přidání nikdo bavit nebude. Navíc budete smlouvat, když ti hned řeknou „to by šlo“, tak ses spíš podhodnotila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >