Náhrada mzdy a výplata - jiný tarif

367
28.3.17 11:32

náhrada mzdy a výplata -jiný tarif

Dobrý den, byl by tu někdo znalý, kdo by mi poradil s platem a náhradou mzdy, když ve výplatnci je uveden jiný mzdový tarif? Jedná se o to, že jsem nastoupila do zaměstnání nevědoma si toho, že jsem těhotná, toto jsem zjistila při zdravotní komplikaci 5 odpracovaný den. Dr. mě odeslal na neschopenku, na které jsem stále, i s hospitalizacemi v nemocnici. Vím, že co se mzdy týče je to, že je v smloouvě a na výplatnici rozdíl v tarifech jen 2500 dělá zanedbatelnou částku, ale jak je to s náhradou mzdy. Dle posledního telefonátu s bývalým zaměstnavatelem na to rozdílný tarif nemá absolutně vliv. DO sz pošlu klidně výplatnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

241
28.3.17 11:53

Pokud není odpracováno alespoň 7 dní, je nemocenská počítána podle předpokládaného příjmu dle pracovní smlouvy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
367
28.3.17 13:21

Ano to vím, ale ve smlouvě je uveden jeden tarif, ve výplatnici je jiný. Učetní uznala chybu, plat za těch pár dní se změnil pouze o 300 kč, na OSSZ prý volala a hlásila chybu, takže zbytek neschopenky prý dopošlou, ale prý ten rozdíl nemá žádný vliv na výpočet náhrady mzdy, to se prý počítá z toho co je na výplatnici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
367
29.3.17 07:20

Rozumněl by tomu někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
29.3.17 16:08

Jsem mzdovka, tak jestli chcete pošlete mi výplatní pásku a já se na to mrknu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
31.3.17 10:58
@jana9020 píše:
Pokud není odpracováno alespoň 7 dní, je nemocenská počítána podle předpokládaného příjmu dle pracovní smlouvy

Podle pravděpodobného příjmu což nemusí být podle pracovní smlouvy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama