Kde koupit náhradní díly na kočárek?

2114
4.8.05 20:26

nahradni dily na kocarky??

Ahoj,

mam prosbu. Dostala sem od kamaradky temer novy kocarek Sport Lux s rozbitou rukojeti. V oprave to neopravili a doporucili mi si cast rozbite rukojeti koupit s tim ze podobny typ rukojeti ma vetsina kocaru. Je to kocar kde cela rukojet se da dat bud na jednu nebo druhou stranu kocaru, a madlo se da polohovat nahoru a dolu. Rozbity je ten kloub kterym se madlo polohuje. Nevite kde se daji nahradni dily na kocary koupit :?: Nejlepe na netu :?: Diky. Sany. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

830
4.8.05 21:46

Já také připojuji dotaz, mám kočárek (koupený na inzerát) a má dosti ojetý kolečka, nevíte někdo, zda-li se dají vyměňovat? Kočárek je Chicco Ponee, jinak je docela dobrý, až na ty kolečka, především zadní.

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
5.8.05 14:26

Ahoj Katko, dovozce Chicca do ČR je Piccollo. Zavolej jim na tel. 606 886 740, pošlou Ti určitě nová.

Milá Sany - Sport Lux - neznám, nevím kdo je dovozce. Nemůžu sloužit … Na záručním listě nic bližšího nemáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
5.8.05 14:40

Lucko, dík, ale koukala jsem na ty kolečka a vypadají, že spíš ani nejdou odmontovat, ale určitě tam zavolám.
Dík K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
5.8.05 18:23

Sasenko, nic blizsiho nevim ale jestli vis kde na netu sehnat nahradni dily na jakykoli sportovni kocarky dej prosim vedet. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.13 00:35

nahradni brzda ke kočárku

Ahoj měla bych dotaz marně schaním brzdu na kočárek implast clipper 3 nevite nahodou jiny tip kocarku s podobnou brzdou, kterou bych mohkla použít k výměně té rozbité díky Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
iveta22589
23.11.13 21:24

Mám náhradní díly na atlantic espiro

• Nahlásit
  • Citovat
13
20.1.14 21:46

kolecka na atlantic espiro

A bIveta22589: Zdravim, shanim predni kola na atlantic espiro.Mame v haji loziska.Mas predni na prodej? Popripade v jakem stavu? :) moc diky..Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2251
27.3.14 21:00

Zkus přímo dovozce do ČR, snad by se dal dohledat po internetu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
11.4.14 15:21

Iveta22589 Dobrý den :) všude možně se snažím sehnat madlo na sportovní verzu atlantic espiro a pořád se mi to nedaří :,( Prosím, neměla byste náhodou nějaké klidně i v horším stavu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
2.2.16 20:21

Sháním přední kolečko na espiro atlantic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
2.2.16 20:47
@iveta22589 píše: