Náhradní savička na hrnek Avent

182
23.9.05 14:36

Náhradní savička na hrnek Avent

Máme hrnek Avent se zelenou savičkou (myslím od 6 měsíců) ta je celkem měkká. Koupili jsme také náhradní - opět zelenou - savičku, měla být stejná a po rozbalení jsem zjistila, že je úplně pevná, tvrdá.
Holky co máte pro děti stejný hrnek, napište mi prosím jaké máte savičky a jaké ty náhradní. Proč je v nich takový rozdíl a která je lepší pro dítě a jeho zdravé zuby?

Děkuji Mája

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
23.9.05 14:59

Všechny zelené náústky jsou tvrdé. měkké mají být bílé od 3měs. Takže je možné, že to byla vada výrobku, nebo jestli už to prcek tak neokousal :o
Gabča a Barča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
23.9.05 15:27

Ahojky, tak jsem to omrkla a zjistila jsem, ze my mate taky jednu zelenou, ktera je trdsi nez ta bila a zaroven ale neni uplne tvrda jako ty zelene, ktere mame nove pripravene na vymenu. Pride mi, ze je to neco mezi. Je to zvlastni, nevim, jak je to mozne.
Romana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
13.11.05 21:39

Holky nevite jestli se daji nekde sehnat ty mekci zelene nahradni savicky?
Delali je driv, ted jsou v obchode uz jen ty uplne tvrde, ktere se skladaji jen ze dvou casti, narozdil od te predchozi, ktera byla z casti 3, stejne jako ta mekka bila.

Vyhovuji vasim detem i ty uplne tvrde?
Diky
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
13.11.05 22:23

Ahoj,

my jsme taky Avenťačky a jsem s hrnečkem moc spokojená.
Sice jsme s ním začali až ted ve 14m,ale úspěch byl rychlý.Mě doporučila dielerka,že pokud začínáme,měla by na hrnku být bílá hubička/ 3 části/,pak přejít na zelenou,která je tvrdá /2 části/.My jsme zatím ještě na bílé.
Náhradní hubičky se dají sehnat všude,kde se Avent prodává,já ho koupila přes mimibazar a cena hrneček 260ml 260kč,náhradní hubičky 2 ks v balení bílé 140kč,zelené 130kč.
Tak snad jsem malinko poradila.
Hezký večer.Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
808
14.11.05 02:49

Ahoj

My také používáme všechno možné od Aventu, a přijde mi, že ty „tvrdé“ zelené savičky (dvojdílné) jsou vlastně jejich inovací, že ty třídílné přestaly dodávat. Protože ani ne před 1/2 rokem jsem sehnala ještě náhradní ty třídílné, a teď naposledy vlastně byly pouze už dvoj.
Takže najít si se mohly maximálně v nějaké prodejně, kde ještě mají starší zásoby. Jinak mi přijde, že ty tvrdé jsou tak nějak lepší - lépe se mi vymývají a vlastně více vydrží nekapat. Něco jako ty od „kouzelného hrnku“, takové žlutobílé - ale ty jsou až od 18m. Takže jestli jseš spokojená s měkkými, tak dej klidně ty bílé - mě zase takový rozdíl v tvrdosti oproti původní zelené nepřipradá.

Ahoj Věra + Lukáš + Lucie + Jonáš + Julie?6tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama