Najde se kamarádka -..jsem 31letá maminka z Rudné u Prahy

  • Otevřená skupina

Všechny maminky, které si chtějí psát, seznámit nebo pokecat a bydlí v Praze a okolí - pište :)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

15
7.1.13 17:38

Najde se kamarádka -..jsem 31letá maminka z Rudné u Prahy

Ahojky maminy i bezdětné a osudem zkoušené ženy…jsem tu nová, také jsme se loni přistěhovali do Rudné u Prahy..je mi 31 a s partnerem máme 8 měsíční holčinu a schází mi tu kamarádka (klidně i v okolí Rudné :)… jistě to znáte, maminek je okolo nás dost, ale navázat komunikaci či kamarádství je složitější..tak to zkouším touto cestou. Najde se nějaká upřímná :).Mějte hezký den..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Srsna
31.3.13 20:18

Rudná u Prahy

Ahoj, četla jsem tvůj příspěvek na emimino.cz. Bydlím v Nučicích a 27.2.2013 se mi narodil chlapeček, už chodíme sem tam na procházky, tak bychom to někdy mohly spojit (až přestane sněžit :)). Zatím se měj, Petra

  • Citovat
  • Upravit
1
12.5.14 09:41

Ahoj, bydlím druhým rokem v baráčku ve Vráži u Berouna, kam jsme se přestěhovali s manželem z Prahy. Mám dvě děti 3,5 letou holčičku a skoro 4 měsíčního chlapečka. Mezi našema městečkama jezdí bus a k dispozici mám i auto. Letos mi bude 34. Rádi se s vámi seznámíme. Hanka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny