Najde se kamarádka -..jsem 31letá maminka z Rudné u Prahy
- Otevřená skupina
Všechny maminky, které si chtějí psát, seznámit nebo pokecat a bydlí v Praze a okolí - pište :)
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)
- Fotoalbum (1)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Najde se kamarádka -..jsem 31letá maminka z Rudné u Prahy
Ahojky maminy i bezdětné a osudem zkoušené ženy…jsem tu nová, také jsme se loni přistěhovali do Rudné u Prahy..je mi 31 a s partnerem máme 8 měsíční holčinu a schází mi tu kamarádka (klidně i v okolí Rudné
… jistě to znáte, maminek je okolo nás dost, ale navázat komunikaci či kamarádství je složitější..tak to zkouším touto cestou. Najde se nějaká upřímná
.Mějte hezký den..
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Rudná u Prahy
Ahoj, četla jsem tvůj příspěvek na emimino.cz. Bydlím v Nučicích a 27.2.2013 se mi narodil chlapeček, už chodíme sem tam na procházky, tak bychom to někdy mohly spojit (až přestane sněžit
. Zatím se měj, Petra
- Citovat
- Upravit
Ahoj, bydlím druhým rokem v baráčku ve Vráži u Berouna, kam jsme se přestěhovali s manželem z Prahy. Mám dvě děti 3,5 letou holčičku a skoro 4 měsíčního chlapečka. Mezi našema městečkama jezdí bus a k dispozici mám i auto. Letos mi bude 34. Rádi se s vámi seznámíme. Hanka
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Návštěvy uživatelů
- Mumy001 , 24.11.25 10:42
- RadiatorStudeny , 23.9.25 18:07
- Mujkocouralfons , 5.8.25 11:12
- Misanthrope , 1.7.25 12:32
- Zyrke , 28.6.25 15:34
- mona1660 , 2.2.25 18:08
- Vendulák , 6.1.25 18:37
- Nikola482 , 15.11.24 19:24
- Psipanicka , 4.9.24 21:07
- Aaaaa85 , 29.12.23 17:35
- Veronika3093 , 8.8.23 01:19
- Kika985 , 19.6.23 09:58
- Michaella94 , 3.5.23 10:10
- zemi13 , 12.1.23 11:41
- Blahoslav4Jurina , 24.11.22 12:00
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Úzkost - jak ji pociťujete?
- 26.6.26 14:22
- Lenka265
- 3
UTROGESTAN a KOJENÍ BATOLETE
- 26.6.26 14:12
- Anonymní
- 2
Školního batoh Beckmann classic nebo...
- 26.6.26 13:22
- Saidy
- 1
Neprůkazný NIPT kvůli nízké fetální frakci
- 26.6.26 14:12
- HisQueen
- 3
Lituju že jsem šla do vztahu s manželem
- 26.6.26 14:45
- Theli
- 53
Začátek pozitivního testu?
- 26.6.26 14:35
- Dahlia0409
- 7
Jak letos (2026) nejlépe autem do...
- 26.6.26 13:50
- Melancholická panda
- 8
Výkyvy stolice - je to ok?
- 26.6.26 10:19
- dotazt
- 1
Samoživitelka a dítě se zdravotními problémy
- 26.6.26 14:45
- Margery
- 18
EllaOne tabletky
- 26.6.26 12:27
- Liskulaska
- 2
Nové příspěvky
Lituju že jsem šla do vztahu s manželem
- 26.6.26 14:51
- KKubula
- 58
Znáte dobrý vtip? Sem s ním!
- 26.6.26 14:51
- malákráličice
- 43458
ePoptávka - vaše zkušenosti
- 26.6.26 14:48
- Martin 2026
- 38
Zvířata podle abecedy
- 26.6.26 14:47
- 884135
- 10213
Kde jsou všechny ty ženské dvojice?
- 26.6.26 14:46
- malákráličice
- 157
Samoživitelka a dítě se zdravotními problémy
- 26.6.26 14:45
- Margery
- 18
Milenky sem nová diskuze
- 26.6.26 14:41
- MyMelody
- 114321
Začátek pozitivního testu?
- 26.6.26 14:35
- Dahlia0409
- 7
Mounjaro injekce - kdo také hubne?
- 26.6.26 14:31
- Krasnav50
- 5377
Úzkost - jak ji pociťujete?
- 26.6.26 14:22
- Lenka265
- 3