Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ty jo, to si to manžel takhle loví? já ani nevěděla, že něco takovýho je, nebýt kamarádky, co se tu právě stavěl, že tu byly lovit kešku. Jsem ostuda.
Jééé Plzenec je za rohem
Jak máš starý dítě/děti? Se trošku přiživím ![]()
Jo, to je
Dokonce jsme málem v Tymákově koupili dům. Ale my už tady dlouho nebudeme (doufám) a odmigrujeme na Plzeň sever.
Mám dvouletou holčičku.
Vy se budete z Plzence stěhovat? tam je pěkně ne? a kam, jestli se můžu ptát? ![]()
Ahoj holky, je tu nějaká mamina, co by občas chtěla zajít s dítkem do koutku do Galerie Dvořák? Já tam chodím často, mám holčičku 18 měsíců…
@Nelluška ahoj, bydlim kousek od Přeštic. Kdybys chtěla pokecat ![]()
Ahojky sem tu nova a sem z Plzně nemám tu žádné kamarádky mám holcicku jménem ema a budou ji 3 měsíce a chtěla bych se scházet s nějakou mámou ![]()
Ahoj je tu maminka která se chce kamarádit já mám 3 měsíční miminko a bydlíme přímo v plzni
@mag píše:
Jo, to jeDokonce jsme málem v Tymákově koupili dům. Ale my už tady dlouho nebudeme (doufám) a odmigrujeme na Plzeň sever.
Mám dvouletou holčičku.
Ja jsem Plzeň sever pojd k nam ![]()