Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
@stinga píše:
já bych to neseškrabovala, ať si nezaneseš infekci ještě někam, kde zatím není, počkej až to vlivem atb zmizne samo
Ja to vzdycky seskrabavam toho bych se nebala.
@stinga píše:
@Lucie66 aha, mně to vždy zmizlo po léčbě samo
Ono to zmizi i samo takhle to hodne urychlis.