Nakupování pro miminka

Maminky rodící v březnu 2019 :)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikol436
Povídálka 31 příspěvků 19.11.18 10:35
Nakupování pro miminka

Ahoj holky,

založila jsem nové téma, at se nám to neplete.
Chtěla jsem se vás zeptat, už jste něco nakupovali? Já začala pomalinku koukat. Například na věci do postýlky a zatím ty praktické (přece jen kolegyně rodila o měsíc a půl, neměli nic a pak panika). Koupila jsem zatím postýlku (druhý den jsem ji měla doma!), protože si chci mantinely ušít sama, tak ať je to dřív.
Prošla jsem si pár webu a až jsem se zarazila, jak velké jsou třeba rozdíly v cenách za tu samou peřinku. Moje představa byla taková, že nakoupím vše z jednoho webu, z pohodlnosti. Ale asi mi to není souzeno :nevim: Máte nějakou zkušenost, nebo už jste na nějaké weby koukaly?
Pěkný den a nákupnímu šílenství zdar! :lol:

Reakce:
Lucie58
Kecalka 183 příspěvků 04.01.19 15:08

Já mám tedy termin v květnu, ale řeším uplne to same. :(

Nikol436
Povídálka 31 příspěvků 09.02.19 22:16

@Lucie58 jee, omlouvam se za nereakci, jak nikdo nic, tak jsem to nejak zazdila.
Ja nakonec vse kupovala tak mejak po castech. Nevyplatilo se vubec nakupovat v kednom eshopu. Neco maji nekde levnejsi a jinoi vec zase dvakrat drazsi, nez jinde :woman_shrugging:
Hlavne nenakupujte na tech proflaklych miminkovskych shopech. Jak napr spuntik.cz ap, predrazene a nemam dobrou zkusenost… Ale zase si usetrite cas, pokud chcete nakoupit jednou a doat :nevim: ;)

Lucie58
Kecalka 183 příspěvků 20.02.19 11:17

@Nikol436 Nakonec to děláme úplně stejně. Udělala jsem si přesný seznam toho co chci koupit na základě prostudování knih a recenzí a každej měsíc kupuji / budu kupovat něco podle cen a slev a každý den kouknu i na FB na marketplace jestli tam někdo nedal něco z druhé ruky v mém okolí - už jsme tak pár krásných věcí koupili a lidi jsou hodní a většinou nám tam dají nějaký dárek, převážně nějakou hračku pro miminko, tak že už pár hraček i máme. :) Jediný kočárek jsme kupovali ve špuntíkovi, ale cena toho kočárku byla všude stejná.

Nikol436
Povídálka 31 příspěvků 20.02.19 17:50

tak ten kocarek asi ano pokud byly ceny stejne, ja jsem u nich brala par veci jen proto, že jsem dostala poukaz, jinak bych si nic nekupovala. Marketplace vymyslel genius, take od tam mám spoustu veci pro malou :)
Neco mam i od kamaradek, hlavne hadrove pleny (to jsem par koupila a prislo mi to jako sitka na komary :D )

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny