Nárok na MD, výběr rodičáku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 02.08.10 14:51
nárok na MD, výběr rodičáku

Ahoj, potřebovala bych poradit, zda budu mít nárok na mateřskou a zda budu moci zvolit 3letý rodičák. Pracovní smlouvu mám na dobu neurčitou, byla jsem doma 3 roky na RD s prvním dítětem. V únoru jsem nastoupila zpět do zaměstnání, pracovala 2 měsíce a jelikož jsem otěhotněla jsem od dubna na neschopence. Jak to se mnou tedy bude?

Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 02.08.10 15:11

Normálně budeš mít nárok na mateřskou a pak si můžeš vybrat délku rodičáku… Pokud budeš mít mateřskou dost vysokou, klidně i na 2 roky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >