Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
@Mišička63 píše:
Holky jak se jmenuje ta vodička co se s ní utírají nehty po vytažení z lampy?
Moc děkuji
cleaner ![]()
@subsomi Jj fotky tam máme různé, ale svatební teda přímo ne to Zkus spíš po hledat po netu ![]()
@Lucka91
po netu hledám už dlouho a zatím se mi nec nelíbilo ![]()
ach jo, asi to bude překvapení jaké to budu mít ![]()
@Aluse píše:
kde ja to jen slysela![]()
pardon zakladatelce za OT
Hele co znamená to OT
![]()
pochopila jsem, že jako komenty v diskuzi absolutně mimo téma, ale co je OT?
![]()
@Cmochy off topic-mimo tema a pochopilas spravne ![]()
edit ja zase potrebovala vysvetlit LOL, jako chapala sem, ze mega smich, ale ta zkratka me matla
Ahoj holky, já jsem si dělala nehty sama asi 2 roky a cca pred měsícem jsem začala rozprodávat své nehtové studio, ještě mám doma 2 UV lampy a brusku…
Od té doby, co jsem zjistila že jsem těhotná jsem nehty sundala a už si je nedělám ani nechodím k nehtařce. Bojím se abych se zbytečně neozařovala. Musím říct je to šílenej nezvyk „nemít nehty“
tak uvidím jestli po čase změním názor. Kdyby ano, sama si je dělat nebudu, raděj budu volit tu nehtařku…
toš tak
@Cvrboušek, neozařovala čím? Myslíš tou UV lampou? A ven chodíš?
jo holky ven chodím
to je jasnačka ale říkala jsem si, že radši ne. Bojím se všeho jelikož jsem první mimčo potratila tak mám ze všeho strach.
Takže myslíte že to není žádné zlo jo? Tak díky, moc
![]()
@Cvrboušek, určitě ne, je to UV záření jako ze sluníčka, navíc to „pouštíš“ jen na nehty a konečky prstů. Rozhodně bych se toho nebála. Kdybych to nadsadila, tak ti mnohem víc může uškodit, kdybys skejsla v dopravní zácpě s otevřeným okýnkem u auta ![]()
@Cvrboušek píše:
@KPKristyou jééé asi volám nehtařce
![]()
![]()
![]()
Víc, než to UV bych možná viděla škodlivější ten materiál, co se na nehty používá. Ale pokud chodíš k české nehtařce, která dělá s nějakou „lepší“ značkou, tak bych se toho malého množství taky nebála. Rozhodně bych si ale nenechala dělat nehty u Vietnamců (nic proti nim), a to ani mimo těhotenství…
@KPKristy u ťamanů (rákosníci jedni! ) jsem v životě na nehtech nebyla ani bych nešla - ty jejich pryskyřice nebo co to dělaj to je hnus a videla jsem co to kamarádce udělalo s nehtami…
já chodím, ano k "české " nehtařce - když jsem si dělala sama nehty, kupovala jsem si od ní z obchodu gely a ostatní zdobení. Značku SunFlower používá a mě se s ní taky dobře pracovalo a nehty jsem neměla nijak extra poškozené.