Naše gelové nehty

2901
7.4.14 11:13

Naše gelové nehtíky

Ahoj holky, kdo si děláte gelovky se pochlubte fotečkama pro inspiraci. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27281
7.4.14 11:27

Jooo to víííš, ukradneš nápady coooo? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1794
7.4.14 11:31

@Mišička63 máme uzavřenou skupinku tak jestli chceš tak se můžeš přidat ;).

https://www.emimino.cz/…tiky-160031/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2901
7.4.14 12:07

@Lucka91 Moc děkuji :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2901
7.4.14 12:08

@Cmochy Přece nebudeš tak zlá :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2901
7.4.14 12:09

Holky jak se jmenuje ta vodička co se s ní utírají nehty po vytažení z lampy?
Moc děkuji :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27281
7.4.14 12:12
@Mišička63 píše:
@Cmochy Přece nebudeš tak zlá :mrgreen:

Já neee, já je ani nedělám. Dělá kamarádka… a má teda skvosty… pořád něco nového 8o

Přeji hodně štěstí a ať se dílo daří :kytka: :kytka: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46669
7.4.14 12:15
@Cmochy píše:
Já neee, já je ani nedělám. Dělá kamarádka… a má teda skvosty… pořád něco nového 8oPřeji hodně štěstí a ať se dílo daří :kytka: :kytka: :kytka:

Já se z tebe picnu :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27281
7.4.14 12:21
@KPKristy píše:
Já se z tebe picnu :mrgreen: :mrgreen:

Už zaséééé? Ty už musíš být ze mě slušně picnutá :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46669
7.4.14 12:24
@Cmochy píše:
Už zaséééé? Ty už musíš být ze mě slušně picnutá :mrgreen:

Sranda musí bejt :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27281
7.4.14 12:29
@KPKristy píše:
Sranda musí bejt :hug:

No jéje! :pankac: :mrgreen: :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6842
7.4.14 12:32

@Lucka91
máte v té skupině i zkušenosti s shellacem?
můžu do skupinky tak na 3 dny? (více nepotřebuju)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1794
7.4.14 12:35

@subsomi my si nehty nedelame - necháme si je dělat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34541
7.4.14 12:38
@Cmochy píše:
Já neee, já je ani nedělám. Dělá kamarádka… a má teda skvosty… pořád něco nového 8oPřeji hodně štěstí a ať se dílo daří :kytka: :kytka: :kytka:

kde ja to jen slysela :D :D

pardon zakladatelce za OT

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6842
7.4.14 12:39

@Lucka91
aha a má tam někdo zkušenosti s shellacem?
máte tam fotky nehtů?
potřebuju nápad jak nalakovat a nazdobit nehty na svatbu (ruce i nohy) chci do salonu jít s konkrétní fotkou, jak to chci

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková