Nastřelovací náušnice nejde sundat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
warita
Extra třída :D 11339 příspěvků 09.01.19 11:12
Nastrelovaci nausnice nejde sundat

Holky,

Dceri doktor pred 2 mesici nastrelil nausnice. Dirky jsou uz dobre zahojene. Dnes jsem zkusila ty nastrelovaci sundat, ale vubec to nejde. Jako fakt tahnu za tu sponu co to jde, ale nejde to sundat ani omylem. Volala jsem na pediatrii co s tim, ze prej mam tahnout silneji. To vidim jako problem, protoze uz tak vyvijim dost velky tah, kdyz by se to naraz uvolnilo, muze mi vystrelit ruka a dceri muzu natrhnout dirku v tom horsim pripade. Zkousela jsem to nekolikrat a dcerka si uz na ty usi nechce nechat sahnout. Se ji jako nedivim, asi to boli.

Jinak, tusim kde je problem. Ta spona, co to uzavira na zadni strane ouska vypada zkorodovane. Jsem nastvana, protoze zaplatim za to 800Kc a vysledek je takovyto sunt.

Sestricka rikala, ze kdyz to nezvladnu, mam prijit na pediatrii, ze to udela ona. Toho se ale bojim, dcerka se pediatra i tak dost boji a aby ji to nasilim rvali z usi, nedovedu si to predstavit.

Nejake tipy a triky, jak to uvolnit? Dekuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
VeruMar
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 09.01.19 11:15

Zkusit vydezinfikovat a vycistit tu nausnici a pak pri tahani dirku i nausnici promastit, indulonou, vazelinou,…??

Kriss Tina
Extra třída :D 11026 příspěvků 09.01.19 11:15

Nemá to tam zarostlý? Hejbali jste s nima když se to hojilo? A co je to za kov? Zlato, stříbro, ocel, titan ti za 2 měsíce nic nemůžou udělat a nic jiného se snad dětem do uší ani nedává :think:

ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 11:21

Jako malé se mi stalo to samé, naušnice mi ale v uchu zarostla a já skončila na pohotovosti, kde mi to vyndaval doktor. :nevim:

warita
Extra třída :D 11339 příspěvků 09.01.19 11:22
@Kriss Tina píše:
Nemá to tam zarostlý? Hejbali jste s nima když se to hojilo? A co je to za kov? Zlato, stříbro, ocel, titan ti za 2 měsíce nic nemůžou udělat a nic jiného se snad dětem do uší ani nedává :think:

Zarostly to neni. Nausnici jde pohodlne pohnout sem a tam. Ta spona, co to uzavira na zadni strane nejde sundat. Tahnu za to jako blazen a proste to nejde. Zda se mi to zkorodovane? Mozna to je ale nanos neceho, jak se o hojilo.

Natrela jsem to ted olejem a nechaz pusobit, pak zkusim znovu.

Kriss Tina
Extra třída :D 11026 příspěvků 09.01.19 11:28

@warita ten nanos je možný, když to nepůjde at si dcerka večer napustí vanu a ty uši si chvíli louhuje ve vodě, to by se mělo uvolnit, ten bordel neni tak odolnej. Kvalitní náušnice zkorodovat nemůžou.

jita22
Ukecaná baba ;) 1588 příspěvků 09.01.19 11:28

Zkusila bych netahat,ale otacet tou sponou proti te nausnici,aby to povolilo a postupne to jakoby vytocit.

warita
Extra třída :D 11339 příspěvků 09.01.19 11:45
@jita22 píše:
Zkusila bych netahat,ale otacet tou sponou proti te nausnici,aby to povolilo a postupne to jakoby vytocit.

tohle je dobry napad, to zkusim.

@Kriss Tina to mi radila i sestricka. Prej to mam namocit, ze to pujde lehceji.

Jinak jsem tam volala, a prej to mam nechat tyden odlezet, aby dcerka zapomela na ty pokusy ty nausnice ztahnout a muzeme za tyden prijit k pediatrovi, ze on to nejak zkusi. Jak? To mi nedokazala rict. Ptala jsem se na moznost nejakych klesticek a procvaknuti, tak prej kdyz to jinak nepujde, tak se neco vymysli.

Kriss Tina
Extra třída :D 11026 příspěvků 09.01.19 11:54

@warita no kleštičky bych nechala až jako poslední možnost, s těma většinou jezdí hasiči, třeba na pohotovost když má někdo oteklou ruku a nesundá prstýnky taky nestřihá zlato doktor. :think: zkuste to nejdřív něčím odmočit, este mi napadlo koupit v lékárně peroxid a namočit to v něm by ten bordel mohl vybublat…

Annci
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 09.01.19 11:59

Mi to taky nešlo, musel zabrat manžel a ten ji sundal tahem. Také jsem byla překvapená, jak velká síla je potřeba.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 09.01.19 12:14

když měla nejstarší nastřelené náušnice, tak mi vůbec nešly rozepnout, taky už si pak nechtěla nechat ani sáhnout na uši.. normálně je musela sundat až doktorka, když jsme tam byli na nějaké kontrole :mrgreen: a i ta s tím měla co dělat.. u dalších dolek už jsem věděla, že to drží hrozně pevně a hned napoprvé jsem zatáhla dost silně, takže se sice vztekaly, ale náušnice byly venku

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2225 příspěvků 09.01.19 12:16

@warita po oleji ti to možná půjde ještě hůř, jak ti budou klouzat prsty :think: zkusila bych večer dát vanu a uši pořádně odmočit a pak prostě zabrat :nevim: shodou okolností jsme včera jsme včera dceři taky měnili náušnice. Já jí tedy nechala ouska píchnout a nejprve tam měla kroužky po mě, které jdou pekelně špatně rozepnout, tak jsme se s tím s mužem taky prali. Sice byl chvilku řev, ale povedlo se.

Nejspíš to stejně budeš muset nakonec udělat silou (nebo to udělá pediatr), tak si zkus tu ruku nějak zapřít, abys s ní tolik netrhla, až to povolí. Ale podle mě, když rozumně zabereš ve správném úhlu, tak jí to ouško nenatrhneš ;)

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2225 příspěvků 09.01.19 12:19
@warita píše:
tohle je dobry napad, to zkusim.

@Kriss Tina to mi radila i sestricka. Prej to mam namocit, ze to pujde lehceji.

Jinak jsem tam volala, a prej to mam nechat tyden odlezet, aby dcerka zapomela na ty pokusy ty nausnice ztahnout a muzeme za tyden prijit k pediatrovi, ze on to nejak zkusi. Jak? To mi nedokazala rict. Ptala jsem se na moznost nejakych klesticek a procvaknuti, tak prej kdyz to jinak nepujde, tak se neco vymysli.

Neboj, oni jí to sundají, nebudou se za to tak bát pořádně vzít :lol: teď už jí nech a za pár dní to zkuste treba s manželem, tomu by to mohlo jít, jestli má větší sílu než ty :)

TopSecret
Závislačka 4694 příspěvků 09.01.19 12:26
@jita22 píše:

To ne. Nejde to vytocit. Je to tam nafest. Chce to hoodne tahnout. Nejsou sroubovaci. A dost velkou silou.

TopSecret
Závislačka 4694 příspěvků 09.01.19 12:28
@warita píše:
Holky,

Dceri doktor pred 2 mesici nastrelil nausnice. Dirky jsou uz dobre zahojene. Dnes jsem zkusila ty nastrelovaci sundat, ale vubec to nejde. Jako fakt tahnu za tu sponu co to jde, ale nejde to sundat ani omylem. Volala jsem na pediatrii co s tim, ze prej mam tahnout silneji. To vidim jako problem, protoze uz tak vyvijim dost velky tah, kdyz by se to naraz uvolnilo, muze mi vystrelit ruka a dceri muzu natrhnout dirku v tom horsim pripade. Zkousela jsem to nekolikrat a dcerka si uz na ty usi nechce nechat sahnout. Se ji jako nedivim, asi to boli.

Jinak, tusim kde je problem. Ta spona, co to uzavira na zadni strane ouska vypada zkorodovane. Jsem nastvana, protoze zaplatim za to 800Kc a vysledek je takovyto sunt.

Sestricka rikala, ze kdyz to nezvladnu, mam prijit na pediatrii, ze to udela ona. Toho se ale bojim, dcerka se pediatra i tak dost boji a aby ji to nasilim rvali z usi, nedovedu si to predstavit.

Nejake tipy a triky, jak to uvolnit? Dekuju

Ty jo. 800 je docela masakr. Ja davala v nemocnici 400. Ale sundala sem ji to po tydnu. To uz jsou dirky zarostly. Jinak mi rikala taky 2 mesice.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama