Nástup v tělocviku na ZŠ - k čemu je dobrý?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
8.11.24 14:40
@unuděná píše: Více

Tak vzhledem k tomu, že tady učitelka to vyžaduje bez chyby, jinak příští hodina opáčko.. Si fakt nemyslím, že se jedná o lidskou osobu s citlivým přístupem ;)

A jinak ohledně extroverta… Já nemám na mysli tu jednu větu. Ale co pak to, že musí běžet v čele a ještě do toho poskakovat a předvádět cviky? Plus pak rozcvička? To už prostě o povaze dítěte je. Už vidím, jak nějaká zakřiknutá holčička bude celá žhavá poskakovat a dělat šaška před zbytkem třídy… Někdo na to prostě není. A ten učitel by měl respektovat i povahu těch dětí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
8.11.24 14:43
@Snorlaxik píše: Více

V době, kdy jsem začala mentruovat, byly vrcholem moderních pomůcek allways vložky, nic moc jiného nebylo, tampony začaly být běžně dostupné až o pár let později. A ne, často jsem necvičila, když mi bylo zle ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34473
8.11.24 14:44
@unuděná píše: Více

Ano, už jsi nám řekla všechno a jedeš dokola jako kolovrátek :mavam: ale ty se určitě ještě x krát vrátíš, tak pokecáme :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
8.11.24 14:44

@Barevné klubíčko Vždyť to je stejné, jako ta vyjmenovaná slova. Když to dítě splete, často ho vyzkouší další hodinu. A stejně tak si nemyslím, že musí jít o nějaké šaškování před třídou, že dítě běží první a pak předvede pět cviků na protažení :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34473
8.11.24 14:45
@ludmilaadamkova píše: Více

To proběhlo před pár lety a nikdo se z toho nezhroutil.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
8.11.24 14:45
@terien píše: Více
:* Pracuju do tří
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34473
8.11.24 14:46
@unuděná píše: Více

Vypadá to, že ve školství :mrgreen: tam taky mají takové makáče.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5173
8.11.24 14:52
@terien píše: Více

No někdo ta prudce inteligentní jako ty musí být snad je prezident :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
8.11.24 14:52
@terien píše: Více

To myslíš vážně?? 8o 8o A proč jsou asi teď tak přeplněné ordinace dětských psychologů a psychiatrů?? 8o Ty jsi fakt mimo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34473
8.11.24 14:55
@unuděná píše: Více

O tomhle s tebou vůbec debatovat nebudu. Stejně bys to už nestihla :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34473
8.11.24 14:55
@ibis píše: Více

Přesně tak :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
8.11.24 14:56
@terien píše: Více

Chce se mi z tebe normálně :poblion: Takhle flusnout do obličeje všem pedagogům a pak ještě zlehčovat dopady covidu na křehkou dětskou psychiku, to je teda opravdu umění :poblion: :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5173
8.11.24 14:56
@terien píše: Více
:mrgreen: To se máš čím chlubit :think:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34473
8.11.24 15:00
@unuděná píše: Více

Prej flusnout do obličeje pedagogům :lol: :lol: :lol: zrovna bez nich jsme se obešli úplně bez problémů. Moc hezkou vizitku si neudělali.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34473
8.11.24 15:00
@ibis píše: Více

Viď :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mateřské školy na eMiminu

Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?

Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.

Pracovní listy k vytisknutí na eMiminu

PDF ke stažení a tisku zdarma.

Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin