Návštěva rané péče

Anonymní
28.10.20 12:02

Návštěva ranné péče , zkušenosti

Zdravím Vás maminky, nemáte prosím někdo zkušenosti s návštěvou ranné péče? Za pár dní očekáváme návštěvu kvůli dceři. Je neuvěřitelně zlá má silné záchvaty vzteku.
Ráda bych trochu věděla co nás čeká a jak je to prosím finančně? Moc děkuji.. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32232
28.10.20 12:30

Raná péče je služba sociální prevence, je zdarma. Budete ale podepisovat smlouvu o poskytnutí péče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52241
28.10.20 12:48

Nic se neplatí. Paní přijde, sepíšete smlouvu. Promluvíte si co je za problém a s čím nejvíc potřebujete pomoc ;) Myslím že paní chodila 1× měsíčně do 7 let věku dítěte ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
28.10.20 13:14

K nam prisla slecna + jejich soc. pracovnice, ktera mi rekla na co vse mam narok (prispevek na peci apod). podepsala jsem smlouvu a ted za nama jezdi, vozi didakticke hracky a pomucky,
pomahala s vyberem MŠ a jinych odborniku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 13:32
@Pears206 píše:
Raná péče je služba sociální prevence, je zdarma. Budete ale podepisovat smlouvu o poskytnutí péče.

A smlouva o čem prosím? A platí se něco po podepsání té smlouvy?

• Citovat
  • Nahlásit
877
28.10.20 13:39

Smlouva o poskytovani pece. je to sluzba placena statem, takze potrebuji
mit podepsane, ze sluzbu prijimate a
ono poskytuji vam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
28.10.20 13:41

Tu smlouvu samozrejme muzete vypovedet-vy i oni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 15:13

A co mě / nás čeká na první návštěvě?

• Citovat
  • Nahlásit
32232
28.10.20 16:18
@Anonymní píše:
A co mě / nás čeká na první návštěvě?

Většinou jezdí sociální pracovník a speciální pedagog, intervent. Je to individuální, vyslechnou, co vás trápí a konkrétně poradí, navrhnou, třeba úpravy bytu, denní režim dítěte, alternativní komunikace, poradenství sociálně-právní, na co byste měli eventuálně nárok a navrhnou plán další péče, doporučí odborníky, které byste měli ještě vyhledat, případně doporučí svepomocne skupiny rodičů, které mají děti s podobnými problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama