Nazelenalá stolice u miminka

14
6.4.12 00:16

Nazelenalá stolice u miminka

Ahoj malé jsou 4 týdny a dnes měla nazelenalou stolici jinak jí má takovou nažloutlou. chtěla bych se vás zetat jestli to nemůže něco znamenat ? děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6260
6.4.12 04:49

Neboj, je to v pořádku, takhle to budete mít každou chvilku. Naše ji má zelenou většinou když kaká po delší době, jak se jí hromadí v bříšku. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6583
6.4.12 07:12

Malý měl skoro pořád nazelenalou, žlutou málokdy. Doktorka říkala, že je to v normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
784
6.4.12 07:18

Mi doktorka říkala, že pokud je kojené, tak to znamená, že pije tzv. „přední“ mléko. Ale nic se s tím nedělá, mimčo by si to mělo samo upravit.
Ale pokud kojená není, tak to nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3513
6.4.12 07:32

pokud miminko není kojení, takje to ještě normálnější :) . Třeba malej po Bebě kakal jenom zeleně. Doktorka říkala, že je to tím poměrem živin co v tom mlíku jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
andyn82
6.4.12 08:30

Nám po Nutradefensu HA taky kadí jedině zeleně. Trošku nažloutlý to začalo být až teď ve 3 měsících a po lactobacílkách.

• Citovat
  • Nahlásit
Run
20725
6.4.12 08:43

Je to normální - moje malá přibývá až moc a občas má úplný brčál…Pokud to není šíleně zapáchající tak je to ok ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2587
6.4.12 08:47

ahojíček, můj malej je od narození na Nutrilonu HA a asi od druhého týdne kaká jedině zelenou stolici, a teda hodně smradlavou :mrgreen:

Problém je jedině pokud má mimi ve stolici krvavé nitky, ale na to je zase kanavit :)
Takže je to úplně v pořádku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
6.4.12 09:14

Neboj se, je to úplně v pořádku. Taky mě to poprvé vyděsilo. Jen počkej, až budete dávat příkrmy (to bude barev) a budeš se snažit vzpomenout, co jsi malé dávala k jídlu, když bude kakání např. dočervena a pak si vzpomeneš, že před dvěma dny jsi jí dávala něco z rajčátek :mrgreen: . Manžela to vyděsí do dnes, ale už se ptá co měly k jídlu 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6077
6.4.12 09:18

U nás to bylo taky. Pokud je kojené může to být, že tahá jen přední mlíko. Někde jsem četla, že to taky může být tím, když maminka pije hodně krabicové kravské mléko. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3419
6.4.12 09:23

Mě též říkala dětská doktorka, že je to normální, když je stolice miminka do zelena. Značí to u kojící maminy, že jí víc sladké (respektive je její strava bohatá na cukry), což u mě platí :pankac:
Tak nebuj :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4157
6.4.12 09:38

zelenou stolici měl malej, když byl kojenej a když jsme přešli na um tak měl hezky žlutou stolici, ted přikrmujeme a je to jak kdy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
6.4.12 10:41

Holky děkuji moc trošku mě to vyděsilo…Jinak malá je plně kojena to jsme tam zapoměna napsat :)… Mě se totiž vždy doktor jak přijdu ptá jestli má malá stolici do zluta takovou vajíčkovou tak mu to vždy odkývu a řekne že je to v pořádku proto mě vyděsilo že má najednou nazelenakou… Fakt moc děkuji všem za odpovědi! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
271
22.1.19 13:38

Ahoj, mam 8tydenni mimco. Pred 10 dny mela teplotu,pak prisla ryma a kaslik. Uz je to lepsi,ale bylo slyset jak je zahlenena. Parkrat i zvracela obloukem mlicko s hlenem. Myslim,jak byla napolykana te rymy co ji stekala do krku. Doktorka nam na to nic nedavala,poslechove byla v poradku. Ale posledni tyden si vsimam,ze ma dcerka nazelenalou stolicku. Ne uplne zelenou,ale ma takovy zeleny nadech. Nijak nezapacha. Je trochu ridsi a obcas najdu i trochu hlenu. Jinak ji brisko neboli,vyrazky nema.. Myslite,ze to muze byt z virozy? Je kojena,ale ja nic nejedla co by to mohlo zpusobit. Mam strach z ABKM,nebo jine alergie, ale zase si rikam,ze by ji bolelo brisko.. Mate nekdo zkusenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
22.1.19 13:43

Jestli si nejsi jistá, vem ji k pediatričce. Co se ABKM týká, bolelo by jí bříško, plakala by u jídla nechtěla by jíst. Takže to si myslím, že bude v klidu. Nicméně bych to všechno pro jistotu probrala s doktorkou, uvidíš co navrhne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat