Názor na hubnutí

Anonymní
20.4.20 21:10

Názor na hubnutí

Zdravím, je mi 12 let a rozhodla jsem se zhubnout před 2 měsíci jsem měla 63,4kg a dnes 20.4 mám 61,1 kg nejde vidět změna měřím 156cm a snažím se jíst zdravě ale občas mě mozek přemluví ale to je tak 1 za týden a každý den ujdu 5km ujedu na kole 4,5km a ještě jdu běhat cca 2km co dělám špatně? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27072
20.4.20 21:13

Nic, vždyť hubneš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15256
20.4.20 21:19

Špatně neděláš nic. Zkus si i měřit obvod pasu či boků. Váhové to nemusí být až tak vidět, protože sportem menší tuk na svaly a ty jsou těžší. Ve tvém věku není dobře držet drastické diety a hubnout rychle. Zdravá struktura jídla a pohyb je správný přístup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3895
20.4.20 21:20

Je ti 12, takže určitě i rosteš. Je možné, že se to hubnutí nebude tolik projevovat na váze (i když i to kilo za měsíc je fajn :palec: ), ale budeš se prostě vytahovat do výšky. Plus samozřejmě sport = svalová hmota a ta také něco váží ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
20.4.20 22:06

Je to dobré! V jednom dile Jste to co jite se resila obezita deti (což neni tvuj pripad) a chtelo se tam, aby chlapec netloustnul, zustaval na sve vaze, ale rostl.

Jdes na to sportem, to je super! Zadna dieta, jen vynechej sladké! Drzim moc palce

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat