Názor na ženy v domácnisti
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@šklíbakočka píše:
Je mi celkem jedno, koho Vám připomínám.
tady si tykáme ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@neila píše:
tady si tykáme
Já lidem, které neznám, vykám. A pokud vím, tak se neznáme. Nějaký problém?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@šklíbakočka píše:
Já lidem, které neznám, vykám. A pokud vím, tak se neznáme. Nějaký problém?
přečti si pravidla a přestaň udělovat moudra… nikdo o ně nestojí ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@neila píše:
přečti si pravidla a přestaň udělovat moudra… nikdo o ně nestojí
Pravidla znám celkem dobře. Zdá se ale, že jiní ne ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Jsem taky zena v domacnosti (jsem vedena na pojistovne jako osoba pecujici o dite do 7 let).
Zivi nas pritel, penize mame spolecne.
Dite budeme vzdelavat doma. O druhe ditko se pokousime, zatim se nedari…
A je mi celkem jedno, jak se na me/na nas, kdo diva. Je to nas zivot, nase cesta a nikdo ji za nas neodzije ![]()
Nekdo si zvoli klasiku a ja/my jako vzdycky cestu proti proudu ![]()
Nas by to jednoduchy asi ani nebavilo ![]()
@šklíbakočka Hele, ale tady na Emiminu si fakt vsichni tykame ![]()
- Citovat
- Upravit
@šklíbakočka píše:
Já lidem, které neznám, vykám. A pokud vím, tak se neznáme. Nějaký problém?
Jen nemůžeš očekávat, že to bude každý opětovat. Na netu mi příjde vykání strašně trapné.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Lama Lama asi chtěla jen zmínit, že takhle to má běžně doma většina ženských a všechno zvládají. A spousta z nich ani nepadá na hubu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Kittanya píše:
@Lama Lama asi chtěla jen zmínit, že takhle to má běžně doma většina ženských a všechno zvládají. A spousta z nich ani nepadá na hubu.
No, dyt se zminenim bych problém neměla. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Kelsey píše:
Jen nemůžeš očekávat, že to bude každý opětovat. Na netu mi příjde vykání strašně trapné.
No a mne zase přijde hloupé a trapné tykání kdekomu, to je v mých očích praktika odpovídající tak komunistické straně, že…dělníci, rolníci a pracující inteligence si museli tykat, aby si všichni byli rovni
já prostě vykám a je to, v našem jazyce máme tykání a vykání
stejně jako neříkám Mějte hezký den a nebo za každým slovem jakoby
zde si většina lidí opravdu tyká, část vyká, a hlavně to v žádných pravidlech není a co užívají ostatní, mi je celkem lhostejné
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@šklíbakočka píše:
No a mne zase přijde hloupé a trapné tykání kdekomu, to je v mých očích praktika odpovídající tak komunistické straně, že…dělníci, rolníci a pracující inteligence si museli tykat, aby si všichni byli rovni
já prostě vykám a je to, v našem jazyce máme tykání a vykání
stejně jako neříkám Mějte hezký den a nebo za každým slovem jakoby
zde si většina lidí opravdu tyká, část vyká, a hlavně to v žádných pravidlech není a co užívají ostatní, mi je celkem lhostejné
ty musíš být v kolektivu velice oblíbená ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Kelsey píše:
Jen nemůžeš očekávat, že to bude každý opětovat. Na netu mi příjde vykání strašně trapné.
A mě je to buřt, ať si vyká, není jediná. Přestala jsem to řešit, tykam tu všem a když chce někdo vykat, je mu přáno ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@neila píše:
ty musíš být v kolektivu velice oblíbená
Nemám s kolektivy problém a hlavně nechápu, proč to řešíte. Zřejmě ráda řešíte věci, do kterých vám vůbec nic není. Zde např. kolektivy zcela cizí osoby.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Ernais píše:
Mne prijde, ze hrozne shazujes chozeni do prace jako nesmysluplnou vec. Ja treba do prace fakt chodit nemusim, to co vydelam je odjakziva ciste moje kapesne a presto pracuju i pri materske. Neni to kvuli penezum, manzel mi dal kolik jsem si rekla i pred otehotnenim, ale proste me moje prace fakt bavi a neumim si predstavit ji nedelat, je to proste jeden z mych konicku. Je pravda, ze pracuju max na 3 hodky denne, protoze nechci, aby to bylo na ukor pece o dite a zaroven chci mit dost casu na sve dalsi konicky (sport, zahrada, kafe s kamaradkami, kadernice, atd.), ale pracuju a povazuju to za smysluplnou cinnost.
Jenže kolik ženských to takhle má, aby chodily do práce na tři hodiny a peníze měly jako kapesný? Řekla bych minimum. Většina pracuje prostě proto že musí, jsou v práci minimálně osm hodin, některé i dvanáctky, pochybuju že to vidí tak, že je to jejich splněný sen od dětství. A ještě u toho musí stíhat děti a domácnost, vařit, nakupovat…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anna766 píše:
Jenže kolik ženských to takhle má, aby chodily do práce na tři hodiny a peníze měly jako kapesný? Řekla bych minimum. Většina pracuje prostě proto že musí, jsou v práci minimálně osm hodin, některé i dvanáctky, pochybuju že to vidí tak, že je to jejich splněný sen od dětství. A ještě u toho musí stíhat děti a domácnost, vařit, nakupovat…
Domnívám se, že to často záleží i na vzdělání. Např. lékařky do práce obvykle chodí brzy. Neznám lékařku, která by byla doma s dětmi třeba do 8 let, ale netvrdím, že takové nejsou.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@šklíbakočka píše:
Domnívám se, že to často záleží i na vzdělání. Např. lékařky do práce obvykle chodí brzy. Neznám lékařku, která by byla doma s dětmi třeba do 8 let, ale netvrdím, že takové nejsou.
To se domníváš dobře, chápu že jsou lidi co je pro ně zaměstnání celoživotní vášní, láskou, koníčkem, posláním, ale všichni opravdu nemůžeme být lékaři, kantoři, sportovci, umělci nebo ředitelé korporátů.
Ano, přiznávám se bez mučení, moje bublina(nemám ráda toto označení, ale co už) jsou běžní lidé, kteří pracují rukama, kamarádky, známí, jsou dělníci a pracující fyzicky v různých profesích a málokdo je štěstím bez sebe, že ho bolí záda, případně celý člověk a musí vstávat ráno ve čtyři, v pět hodin například.
Ano, jasný, měli se lépe učit, ale on je třeba narodu i blbec bez vysokých škol.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit