Nechat 8mi měsíční miminko s babičkou?

Anonymní
7.4.20 14:47

Nechat 8mi měsíční miminko s babičkou?

Ahojky,
dotaz do pléna.
Myslíte, že je ok, když nechají rodiče 8mi měsíční 5 dní u babiček a odjedou na vandr?

Díky.
anonym - nechci, aby mě dotyční poznali.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

499
7.4.20 14:50

Jo, proc ne :nevim: kdyz je dite na prarodice zvykly :) my jsme nechali poprve dceru na dve noci, kdyz ji bylo 5 mesicu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3042

Já bych to neudělala, ale když s tím nemá ani jedna strana problém a dítě není kojene tak ať si jedou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3865

Pokud není dítě kojené a babička je příčetná :nevim:
Osobně bych to neudělala, ale každej jsme nějakej no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16014
7.4.20 14:51

Proc ne? Starsi syn jezdi k babickam od pul roka. Kdyz je to dite zvykle, nebreci pro rodice a babicce to taky nevadi, tak nevidím problem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
7.4.20 14:51

Kdyby ho vzali s sebou, date sem dotaz, jestli si myslime, ze ho mučí vandrovanim. Kdyby odjel jen tatinek/maminka a dite bylo s druhym rodicem, zase problem. Takovým není nikdy nic dost dobré. Je to věc rodičů, babičky a toho miminka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
7.4.20 14:55

Tak hlavně, že si pořídili dítě, které je přestalo bavit a mají čas vyrazit na vandr. Z babičky bude dojná kráva a až nebude schopna hlídat ať od nás nic nečeká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12954
7.4.20 14:57

Ne v karantnéně, ale v běžném životě, pokud už je dítko zvyklé třeba na dva, tři dny u babičky -klidně.

A tobě se dost uleví, když si budeš všímat vlastních věcí, než se rozhořčovat na internetech nad tím, že jiní lidi dělají věci jinak, než ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
499
7.4.20 15:00

Anonymni ruze :potlesk: :potlesk: :lol: :lol: :lol: vopravdu teda :potlesk: :potlesk: to je vyplod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11309
7.4.20 15:06
@Anonymní píše:
Tak hlavně, že si pořídili dítě, které je přestalo bavit a mají čas vyrazit na vandr. Z babičky bude dojná kráva a až nebude schopna hlídat ať od nás nic nečeká.

tak ty seš dobrej orgán :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
683
7.4.20 15:08

Sama si to nedokazu predstavit, protoze syn vidi babicky parkrat do roka, a planuju s tim zacit, az se sam trochu dorozumi a projevi zajem. Pokud se vidi od narozeni pravidelne a je zvykly na prespavani a prarodice to uvitaji, proc ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10496
7.4.20 15:08
@Anonymní píše:

Jsi statecna, kdyz se za svuj nazor nestydis :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
7.4.20 15:10
@cecetka píše:
Jsi statecna, kdyz se za svuj nazor nestydis :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Proč se má někdo stydět za pravdu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8895
7.4.20 15:11

Proč by ne? Nevidím na tom nic strašnýho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8895
7.4.20 15:12
@Anonymní píše:

Co to plácáš? A proč anonym? Stydíš se za ten výplod vidˇ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama