Nechce jíst ani pít - 9 měsíců

579
15.7.13 19:05

Nechce jíst ani pít - 9měsíců

Jsem zoufalá, mám 9měsíční holčičku a skoro nic nejí, odjakživa je nejedlík, ale přijde mi to horší, zkouším to každou hodinu, aspoň trošku, ale nic, jen po málu a pít ji taky skoro musim nutit, vždy u jídla brečí, odvrací se, nechce…prospívá v normě… Měla nebo máte to některá? Kdy a jak to zmizelo? co dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8587
15.7.13 19:15

@wesny Asi zoubky, má nechuť k jídlu. Zkus pořád nabízet. Přejde to :hug: :hug: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
579
15.7.13 19:17

Zoubků už má celých 5 od 8měsíců:)) budu doufat, že to je zoubky, jsem tak netrpělivá a krmit celý den po hodině, když u toho brečí a mává rukama jak zběsilá…je to trošku o nervy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TuLinx
15.7.13 19:35

To jsme měli ve 4 měsíci do… nepamatuji :D
Krmili jsme když usínala… a teď se z toho stal zvyk. Teď vidí mléko a už už usíná :D Jinak chutnají jí dobré jogurty…tak alespoň něco. Pít taky nechtěla… fůrt jsem zkoušela nějaké čerstvě vymačkané. Pila pouze z lžíce, kdy si myslela, že si s ní hraju :lol:

Doktorka to neřeší.. pokud stále prospívá…jen my maminy jsme z toho nervózní. Snad jen vydrž… doufejme, že je to jen období vzdoru…

• Nahlásit
  • Citovat
13047
15.7.13 19:41

No hele, zuby už máme dávno všechny a stejně nejí ani nepije, občas něco s chutí sní, nenapije se však dobrovolně nikdy.. a to je mu 20 měsíců :-( fakt je to na nervy ale už to přestávám řešit, nebo budu potřebovat prášky brzo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
16.7.13 11:40

@wesny
U nás se tato „půstová“ období objevovala dost často. Většinou to bylo spojené se zoubky. Někdy to trvalo i týden. To malá snědla jen jogurt ráno a tím spadla klec. :zed:
Stále jsem něco nabízela a už byla zoufalá z toho, že malá přibírá jen tak tak.
Pak se to zlomilo kolem 14 měsíců a máme doma mlsinku, která říká stále ham ham a je pořád při chuti. :lol:
Občas, když se ozve zase nějaký ten zub se vrátíme k půstu, ale už se z toho nehroutím. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
22.7.13 16:18

No tak, moje malá cca do jednoho roka jedla jen ovocné přesnídávky, ovoce, občas suché pečivo, vyjímečně bílý jogurt, rýžovou nebo jáhlovou kaši. Od všeho ostatního maximálně tak tři až čyři lžičky a konec. Takže měla jeden až dva příkrmy denně a jinak mateřské mléko. Prospívala tak, jak měla. Jídlo jí začalo více zajímat až cca ve třinácti měsících…To začla jíst hodně polévky…Teď je z ní velký jedlík - na oběd toho sní dokonce více, než její čtyřletá sestřenice…

Pokud prospívá, neřešila bych to. Do jednoho roka může být dítě klidně i jen kojené, pokud mu to stačí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama