Nechceme Islám v ČR

Twitter
18.11.15 21:59

Nechceme Islám v ČR

Hezký večer,
tohle téma tady určitě zaznělo. Islám.
Nemám nic proti vietnamcům, nic proti černochům, červeným, zeleným, barevným..
Nechci tady jednoznačně Islámisty. Islám - slovo, z kterého jde strach, podle vyznavačů jde o velmi násilné náboženství. Uznávají ukamenování žen za cizoložství (i za znásilnění ženy), zabíjející děti, ženy bez rozdílu, jen kvůli fanatické víře v aláha.
aláha píši záměrně s malým písmenem, takový Bůh není, je to jen symbol vraha..
Kdo chce a má co k tématu napsat, ať se vyjádří. Nejsem pro přijímání uprchlíků ze Sýrie. Jen dětí a ženy.
Jejich muži se považují za nadřazené nad ně. Nejsou ani schopní bojovat za svou zem. Raději utečou a rodiny nechají napospas válce. Děti berou jako rukojmí - jízdenku do Německa.
Sama mám dvě děti a bojím se o ně. Nechci tady do budoucna jejich děti v ZŠ, které budou vyhrožovat granátem v aktovce. Nechci se bát jít na Vánoční trh nebo hromadnou akci.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

869
18.11.15 22:08

Jako jediná správná reakce na tento příspěvek mi připadá jenom tahle: končím s e-miminem.
Mějte se hezky, děkuji za rady a pomoc těm, které radily a pomáhaly. Ale v tomto prostoru díky Twitter a jí podobným už nemám co pohledávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 22:09

Islám by měl být v pravém slova smyslu poměrně mírumilovným náboženstvím. Jen ti idioti si z toho vybrali a překopali k obrazu svému, co se hodilo. Bohužel.
Islám jako takový mi nevadí. Vadí mi ti, o kterým se píše a ze kterých máme strach. O což jim šlo. Strach z budoucnosti mám taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2962
18.11.15 22:12

Taky mám strach, navíc cítím hroznou beznaděj protože nemůžu nic dělat, jen nečinně přihlížet jak se klidná Evropa mění v bojiště, kde umírají nevinní lidé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15127
18.11.15 22:13

Z Tvého příspěvku je zcela evidentní, že o islámu vůbec nic nevíš.

Víno není vinno, že se jím lidé opíjejí… a islám nemůže za to, co z něho udělali lidé. „Muslim“ NEROVNÁ SE „terorista“ - a „muslim“ NEROVNÁ SE „osoba automaticky zabíjející za prohřešky proti koránu“.

Mimochodem… např. toto je z Bible, pokud se nemýlím.

Jednou, když byli synové Izraele na poušti, přistihli muže, jak v sobotní den sbírá dříví. … Hospodin pak řekl Mojžíšovi: „Ten muž musí zemřít. Ať jej celá obec za táborem ukamenuje.“ Celá obec ho tedy vyvedla za tábor a kamenovali jej, až zemřel, jak Hospodin Mojžíšovi přikázal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 22:13

Jaký je dotaz? Jde pouze o názor?

Já nevím, na jednu stranu se samozřejmě taky bojím, protože to co čtu se mi skutečně nelíbí. Na tu druhou, ne všechno co si člověk na internetu a v časopisech čte, je skutečná pravda a odraz toho, jaké to skutečně je. Bojím se soudit ostatní jen podle toho, co všude slyším - nepřijde mi to fér (navíc od lidí, kteří to taky znaj jen z těch samých zdrojů co já) a myslím si, že na netu je toho přespříliš.

To, co provedli ve Francii a to, co teroristé dělají je hrozné, je mi z toho úzko, ale na druhou stranu, často nejde o náboženství, ale o člověka (a charakter) jako takového. Co si budem povídat - Evropani a Američani - kdybych si pořád jen četla o těch strašných věcech, které se tu staly a za které mohou ti, kteří vyrůstali mezi námi - bála bych se stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9321
18.11.15 22:14

Taky mam strach z budoucnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2338
18.11.15 22:15

Banda sfetovaných fanatiků může za to, že se muslimů bojíme a oni se budou bát nás :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2170
18.11.15 22:17

:zed: :zed:Nechci je tu

Příspěvek upraven 18.11.15 v 22:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ejafjatlajokitl
18.11.15 22:18

@Twitter Naprosto s tebou souhlasím.
Každý by si měl ujasnit, jestli je mu bližší vžívání se do problémů zemí třetího světa a sysifovsky naivní snaha „pomáhat“, než záchrana našeho vlastního světa tak, jak ho známe.
Pro zastánce islámu v Evropě mám jediné označení: KOLABORANTI.
Mohlo by být k delší diskuzi, jestli jejich motivací je zaslepená „lidskost“, jdoucí proti pudu sebezáchovy, nebo sledování vlastních zájmů, ale na daném označení to nic nemění.

• Nahlásit
  • Citovat
11663
18.11.15 22:20

Souhlasim s tebou, je mi z toho na bliti, co se ted deje :( Mam strasny strach, v telce, na FB, vsude jen spatny a depresivni zpravy. Dokonce se vyklada, ze toto jsou posledni Vanoce v Evrope.Moc jsem tomu neverila, ale dnesni zpravy me docela vydesily…uz se rusi hromadne rozsviceni stromu ve vetsich mestech :( Sakra, pripomina me to jak za valky, kdyz nas zacali okupovat Nemci, taky se nasi a Evropa bala a jak to dopadlo! Nakonec jsme se podridili, nevylizali na ulic a nedej boze, kdyz se nekdo ozval, byl postrilen s celou rodinou, mam proste obavy, co s nama bude, chudaci nase deti:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2422
18.11.15 22:23

@Twitter juuu, to bude bitka :)
Jinak tedy bez urážky, jsi dobře zmasirovaná. Neber to ve zlém, ale držela jsi někdy korán v ruce? Četla jsi něco z něj? Pak bys věděla, že takové útoky jako byly teď ve Francii, na ruské letadlo, v Libanonu i Iráku toto náboženství neschvaluje. To je jen záměrně prachsprostě pokroucený výklad. Jinak já osobně se obavám spíše té ekonomické stránky migrace a s tím spojené narůstající nespokojenosti uprchlíků. Zkus se někdy na věci podívat i z druhé strany, víš kdo je Assad, co se v Sýrii každý den už cca 4 roky děje? A co vlastně čekáme? Mluvím-li za Evropu, míchame se do věcí jiných států a to většinou vojenskou silou a myslíme si, že to zůstane bez odezvy. Kdo seje vítr, sklízí bouři. A jen aby nedošlo k omylu, já sama mám velké obavy a takové množství uprchlíků vnímám negativně, ale když dohledneme dál než na vlastní špičku nosu, nic se neděje bez příčiny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3599
18.11.15 22:26

OMG :zed: :mrgreen:
Islám a muslimové mi nevadí.
Uprchlíky vítám.
Z budoucnosti strach nemám.
O děti se nebojím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 22:28

Teď po událostech ve Francii začínám mít strach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ejafjatlajokitl
18.11.15 22:29
@BohunkaP píše:
Z Tvého příspěvku je zcela evidentní, že o islámu vůbec nic nevíš.

Mně třeba nejde konkrétně o náboženství jako takové, ať se tu z toho zase nestane teologická debata.
Ať si každý přebírá růženec, mlátí hlavou do koberečku nebo točí modlicími mlýnky, jak je ctěná libost, ideálně v zeměpisných šířkách, kde je podobné počínání zvykem.
Odpor ve mně vzbuzuje jejich naprosto jiná kultura - a tím nemyslím lidové soubory písní a tanců, to je ti určitě jasné.

Jaké hodnoty tvoří většinová společnost arabského světa? Vyjmenuj mi nějaké známé arabské firmy, myslitele, vyhlášené výrobky? Hele, nemyslím kebab. :jazyk:
A nemluv o památkách, ty daiš ničí do základů.
Omlouvám se tvořivým vyjímkám, ale tyhle národy v drtivé většině nezaberou, natahují ruku, než by si udělali pořádek doma, zvednou zadky a jdou za lepším.
Aby stejně jako Aleppo nechali zlikvidovat nebo přímo osobně zlikvidovali stylem padni komu padni civilisty v Evropě, památky, cokoli.
Lidskost je pro ně slabost.
Moje země, moje pravidla.
Tohle je NAŠE země. :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama