Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše:
Já před těhotenstvím několikrát po sobě nemohla každou druhou polovinu měsíce, pak první trimestr kvůli riziku, pak přišly další problémy, takže do porodu + šestinedělí. Při neustálém strachu že o dítě přijdu a šílených zdravotních problémech jsem opravdu neměla myšlenky na to manžela nějak uspokojovat. Ani by mě nenapadlo že by v takové situaci řešil sex. Přijde mi taky jestli ten tvůj už někoho nemá a nehledá záminku proč za to můžeš ty.
Tohle mě taky napadlo
že prostě někde už má nějakou bokovku a potřebuje to jen nějak nahrát, aby k ní mohl jít a ještě to svést na tebe a nedostatek sexu…
@Anonymní píše:
@Kryptozoo dekuji moc za pochopenijen v prvnim tehotenatvi jsem tohle nemela takze takove nechute neznam
a ani nepoznavam pritele… Je jiny... Snad to vsechno prejde
A nemůže už tu jinou mít? ![]()
Tak teď bych se mlátila do hlavy, že jsem si s takovým člověkem udělala dítě ![]()
Co by dělal, když by jsi měla vážně zdrav. problémy a kvůli nim do konce těhu nemohla mít sex? Nebo co bude dělat po porodu během šestinedělí? Nechutnej chlap.
Teda to je hnus, já nemůžu sex kvůli nízko položené placente od začátku a to jsem 25 tt. Můj muž je úplně skvělej, udělám mu dobře jinak, když mám náladu, nic mi nevyčítá a nevyhrozuje podvodem. Naopak, protože mě to moc mrzí, uklidňuje mě, že na milování máme pak celej život a ta naše vytoužená holčička za to stojí. Máte doma peknyho sobce…
![]()
@Anonymní píše:
Prosím anonym nebo smazat. Tvůj partner je velký sobec. Mela jsem v těhotenství odpor k sexu, prostě jsem to nedala. Partner tedy po celou dobu těhotenství a pak šestinedělí abstinoval. Občas měl nějakou narážku, ale ani jednou mi nevyhrožoval milenkou. Jestli si ulevil jinde, nevím. Řekla bych, že ne. Po šestinedělí to bylo už v pohodě.
No ono je právě nejvíc never v těhotenství a po
…
@Annabela11 píše:
No ono je právě nejvíc never v těhotenství a po…
To asi jo. Nepatram, ale nemam pocit, že by mě podvedl. Nebyl „na suchu“, jen sex jako takový nebyl.
Jak kdyby jsi psala o mým bývalým manželovi
rozvod byl rychlej a jako samoživitelce mi bylo daleko lip. Žít s takovým sobcem je peklo. Jeho potřeby vždy na prvním místě
můj druhy muz vydržel bez sexu cele těhotenství a neslysela jsem kvůli tomu ani jednu vycitku
No tak s takovým chlapem bych nebyla taky jsem těhotná a náš intimní vztah teď není ideální ale tohle? Ses silná já bych se rozbrecela a hned ho poslala do… já jsem asi tak hrdá že bych radši s miminkem zůstala sama než s chlapem který si mě neváží… Dupni si řekni mu to všechno je to úplně normální v dlouholetém vztahu natož když jsi těhotná drž se❤️️
@Mia3002 dekuji moc za podporu a za radu
jsem mu to vsechno dneska rano rekla a omluvil se mi ze to pry to tak nechtel rict ale mohla bych se vice zapojit do intimnostech.. a snim mam uz jedno dite a prave pri první tehu byl uplne normalni a vydrzel jenze ted nejak blbne
ale aspon se mi omluvil a snad to bude uz jen dobree.. dekuji moc vsem za názory
![]()