Nejde mi přibrat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
31
2.6.22 20:04

Nejde mi přibrat

Ahoj holky, vím že už tu nějaké podobné téma je ale uz staré, tak bych chtěla oživit.
Při těhotenství sem mela cca 64kg před 50kg. Když se mala narodila tak sem skoro hned spadla na 50kg zpět. A teď už mám jestli vůbec 45kg při výšce 162cm. 🤦‍♀️ (uz na tu váhu radsi nelezu) 😂bohužel mi nejde přibrat, nepřijde mi že bych jedla nejak málo. Mela jste některá něco podobného, co vám pomohlo? Cokoliv prosim🙏 děkuju ❤

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
928
2.6.22 20:11
@VIlona6 píše:
Ahoj holky, vím že už tu nějaké podobné téma je ale uz staré, tak bych chtěla oživit.
Při těhotenství sem mela cca 64kg před 50kg. Když se mala narodila tak sem skoro hned spadla na 50kg zpět. A teď už mám jestli vůbec 45kg při výšce 162cm. 🤦‍♀️ (uz na tu váhu radsi nelezu) 😂bohužel mi nejde přibrat, nepřijde mi že bych jedla nejak málo. Mela jste některá něco podobného, co vám pomohlo? Cokoliv prosim🙏 děkuju ❤

Ono záleží, jestli kojíte, máte dostatečný energetický příjem, jaký máte pohyb, jestli nejste třeba ve stresu. Já to měla podobné, při výšce 166 cm jsem měla 51-52 kg, v těhotenství 64 kg, s druhým dítětem to bylo peklo a já spadla na 47 kg..pomohl až čas, klid, hlídat si jídlo (navíc když nejím, je mi špatně, asi hypoglykémie), teď jsem začla cvičit, tak si myslím že ještě přiberu až přeměním tuky na nějaké svaly 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
2.6.22 20:19

@Meggiska nene nekojim. A pohybu mám s malou dost za celý den se moc nezastavim 😁 no bohužel se mi nedaří jist úplně pravidelně. Nad cvičením jsem přemýšlela ale bojím se aby mi to neslo ještě níž ty kg😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Štofik
2.6.22 20:27

A jsi moc hubená? Nelíbíš se sama sobě? Štíhlost je hezká :kytka: a drobný holky se mi líbí. Já mám 163cm a 50kg, ale úplně kost a kůže nejsem. Nejmíň jsem měla 43kg. Kvůli stresu. Jak se to pak uklidnilo, tak snem přibrala. Apetit mám ok. Někdy fakt prasím :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
928
2.6.22 20:36
@VIlona6 píše:
@Meggiska nene nekojim. A pohybu mám s malou dost za celý den se moc nezastavim 😁 no bohužel se mi nedaří jist úplně pravidelně. Nad cvičením jsem přemýšlela ale bojím se aby mi to neslo ještě níž ty kg😏

Tak jestli málo jíte a do toho hromada pohybu, tak to moc nepřiberete 🙂 je třeba se zaměřit i na jídelníček 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
2.6.22 20:49

Neporadím, ale mám to bohužel stejně. Přibrat mi prostě nejde a to pořád něco jím. Že i kolegyně v práci se diví, kolik toho sním a nic 8o. Už jsem to řešila i s doktorkou a ta mi jen řekla, ať jsem ráda, že co by za to jiné daly :zed:. Ale já bych fakt ráda aspoň těch 5kg přibrala. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
2.6.22 21:01

@Meggiska jakoby nejím pravidelně ale zase mi nepřijde ze bych jedla nejak málo, spíš nemam úplně ten klid si v klidu sednout a najíst se takže pojidam zachodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
2.6.22 21:03

@maky 1993 taky bych chtěla aspoň těch 5kg at mám aspoň 50kg na svoji postavu.. To je opravdu pěkné od paní doktorky, ta vám teda poradila 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1295
2.6.22 21:18
@VIlona6 píše:

Kdysi jsem viděla jídelníčky těch, kteří přibírali. Měli třeba v 6 musli a bílý jogurt a banán, v 8 mistička ovoce, v 10 ořechy, ve 12 hrášková polévka, brambory s kuřetem, okurkový salát, kousek štrůdlu. v 15 ovocný tvaroh, v 18 chléb, cottage, rajče, ve 21loupák a sklenice mléka. Jak to bylo co se týče velikosti porce netuším, ale taková to byla jídla a čas byl dodržován.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
2.6.22 21:42

@holka_z_hor já nikdy nebyla nějak silnější, ale takhle hubena taky nikdy. 😁 právě se mi to už ani nelíbí uz je to moc. Hlavně mi vadí že mi šíleně padají vlasy a určitě je to tou váhou jinak nevim, uz jsem použila snad vše co na vypadávání jde a nic. Tak potrebuju uz fakt něco dělat jinak budu plesata a vychrtla v 24letech🤣 🤦‍♀️ 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
2.6.22 21:46

@Fiveone tyjo to je celkem dost, to nevím jestli bych zvládla. Ale to je ten účel no, pokusím se to nějak rozvrhnout jist nějak tak jak pisete a snad to půjde. Díky za tip 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110528
2.6.22 21:48
@VIlona6 píše:
@holka_z_hor já nikdy nebyla nějak silnější, ale takhle hubena taky nikdy. 😁 právě se mi to už ani nelíbí uz je to moc. Hlavně mi vadí že mi šíleně padají vlasy a určitě je to tou váhou jinak nevim, uz jsem použila snad vše co na vypadávání jde a nic. Tak potrebuju uz fakt něco dělat jinak budu plesata a vychrtla v 24letech🤣 🤦‍♀️ 🙈

Napadají mě nutridrinky, kupovala jsem je tátovi když hodně zhubnul kvůli nemoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1295
2.6.22 21:52
@VIlona6 píše:
@Fiveone tyjo to je celkem dost, to nevím jestli bych zvládla. Ale to je ten účel no, pokusím se to nějak rozvrhnout jist nějak tak jak pisete a snad to půjde. Díky za tip 🙏

Není za co nebo pokud se chcete inspirovat nemocniční stravou, tak zkuste hledat jídelníček diety 11.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31

@Anna766 a pomohli? A jaké přímo to byli?:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31

@Fiveone dobre, díky mrknu i na to:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu