Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
No, a jestli má někdo neomezený rozpočet, tak bych šla do Cybex Priam nebo Bugaboo Fox (Fox má ale kolébkový sporťák oproti Priamu).
Podlě mně je kolébkový sporťák velké mínus, do takového kočárku bych nešla nikdy. Za mě jedině plně polohovací (nohy i trup do perfektní roviny) a dostatečně prostorný a přiměřeně odpružený
.
@selia My nemáme korbičku - jako hluboký máme klasický houpák s velkou korbou a Brio (Britax) jako sporťák
Stejně bych to udělala znovu =)
@123straka321 Tuhle volbu úplně chápu, ale podle formulace dotazu zakladtelky se domnívám, že hledá kombinovaný kočárek už od narození a s velkým klasickým houpákem se tahat nechce.