Nejoblíbenější uživatel emimina :.-)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Nejhodnější
21.1.14 17:39
@1.zizi píše:
@dani24687 @ShadowHunter @K-Black @sophinka1 @magicalee @Haku @Šája @Nejhodnější a @BurjChalifa vy jste mi prirostly k srdci holky…svymi nazory i komentari a nadhledem :srdce: :*

a naopak je tu i par uzivatelek, ktere ne zrovna nemam rada, ale proste je nekdy nechapu…jsou to hlavne
@Berry4, a par uzivatelek z rad novacku ted si nevzpomenu na nick

Příspěvek upraven 21.01.14 v 17:32
:hug: :*
  • Citovat
  • Upravit
ShadowHunter
21.1.14 17:39
@Antonie Bolavá píše:
než ta nejmenší doroste, tak já už budu zase v přechodu ;)
:think: :think: víš to jistě?
  • Citovat
  • Upravit
ShadowHunter
21.1.14 17:39

@Nejhodnější :mrgreen: tebe neblokli?

  • Citovat
  • Upravit
1.zizi
21.1.14 17:40

Jo a @chatweena me poradne na*rala tim poslednim divadlem tu… :cert:

  • Citovat
  • Upravit
24379
21.1.14 17:40
@dani24687 píše:
@1.zizi jeee i ja tebe. Ale nej uzivatel je misacek00 sorry :-D

taky tva nejlepsejsi kaaamoska :mrgreen:?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15404
21.1.14 17:41

@1.zizi no comment

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15404
21.1.14 17:41
@wildcherry píše:
taky tva nejlepsejsi kaaamoska :mrgreen:?

Jj po tobe ♥

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17630
21.1.14 17:41
@ShadowHunter píše: :think: :think: víš to jistě?

no… Víš co, možná to tělo, než by tahalo zase další dítě, tak půjde radši do důchodu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sophinka1
21.1.14 17:42
@1.zizi píše:
Jo a @chatweena me poradne na*rala tim poslednim divadlem tu… :cert:

ta už ale asi nepatří mezi uživatelky emimina :mrgreen: :pankac:

  • Citovat
  • Upravit
3451
21.1.14 17:42
@1.zizi píše:
Jo a @chatweena me poradne na*rala tim poslednim divadlem tu… :cert:

Co mě uniklo? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24379
21.1.14 17:42
@Antonie Bolavá píše:
haha :lol:

ne faaaakt ale :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ShadowHunter
21.1.14 17:42
@Antonie Bolavá píše:
no… Víš co, možná to tělo, než by tahalo zase další dítě, tak půjde radši do důchodu
:think: :think: ještě plánujete další? |
  • Citovat
  • Upravit
Nejhodnější
21.1.14 17:43

@Newmummy

V reálu jsem se zatím viděla jen s jednou uživatelkou a to @carymaryfuk :-) Jinak holky, které mám ráda a jsou mi sympatické i jejich názory : @miisenka @colafit @1.zizi @Krkael @kathystar @lemaz @Monny ;)

a ještě @K-Black, na tu bych málem zapomněla :oops: tady je taky supr :-)

Koho naopak nemusím je @berry4, @sophinka1, @adam74 či tak nějak…

Příspěvek upraven 21.01.14 v 17:45

  • Citovat
  • Upravit
33916
21.1.14 17:43
@K-Black píše:
taky uvažuju o dovolený :think:

už jsi našla pas?? Já ho mám prošlej..můžu na občanku do Karibiku kam mě zveš??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Nejhodnější
21.1.14 17:43
@ShadowHunter píše:
@Nejhodnější :mrgreen: tebe neblokli?

Za co? 8o

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová