Reklama

Někdo kdo se hlásí na psychologii? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dominini
Nováček 4 příspěvky 05.03.17 15:02
Někdo kdo se hlásí na psychologii? :)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se náhodou někdo z Vás tento rok nehlásí na Bc. psychologie buď na UPOL, nebo JČU :) Sama se tam hlásím a ráda bych se s někým poradila o přípravě, nebo jestli máte někdo zkušenosti :)

Reklama

Reakce:

Lelio
Kelišová 5878 příspěvků 05.03.17 16:19

Ahoj, ja se hlasim na UPOL, ale moc tomu neverim :lol:

Dominini
Nováček 4 příspěvky 05.03.17 16:25

Jakto? :D A na prezenční, nebo kombinované studium? Jsi první člověk, kterého jsem vůbec někde na internetu našla, kdo má zájem o studium, což je celkem zvláštní když se hlásím kolem 1 000 lidí :D

Lelio
Kelišová 5878 příspěvků 05.03.17 16:28

@Dominini na kombinovame, mam doma 14mesicni holcicku. A prave proto, ze se hlasi silene mnozstvi lidi :mrgreen: a ja tomu ucrni nedavam tolik, kolik bych mela.

Dominini
Nováček 4 příspěvky 05.03.17 16:31

@Lelio Tak snad to vyjde, já se hlásím na prezenční a mám celkem strach z přijímacích zkoušek :D navíc takový nával.. přijde mi, že mi to učení ani už nepomáhá :D

Lelio
Kelišová 5878 příspěvků 05.03.17 16:33

@Dominini ja si od toho moc neslibuju. Z jakych materialu se ucis? Z peijimacek strah jako takovy nemam, proste vyjde/nevyjde. Ale jestli bych nejakym zazrakem postoupila do ustni casti, hoopdne by me nastval neuspech :mrgreen:

Dominini
Nováček 4 příspěvky 05.03.17 16:39

Sehnala jsem si pár knížek z doporučené literatury, nejlepší je asi Alena Plháková dějiny psychologie a taky obecná psychologie. To je podle mě takový dobrý základ. Jinak si zkouším různé testy na internetu, kde zjišťuju jak moc toho nevím :D ale zkouším i testy přímo z UPOLu nebo MUNI :) Já mám spíš strach z toho, že pohořím na všeobecném studijním předpokladu a kvůli tomu se nedostanu dál :D ale kdyby se to zázrakem stalo, že bych se dostala dál, tak jsem slyšela, že je to celkem dusárna ta ústní. :D

Lelio
Kelišová 5878 příspěvků 05.03.17 16:48

Mam za sebou rok na vysoke v dennim studiu, asi si to umim predstavit (zkousky jsem mela vsechny). :mrgreen: tak to se uz tesim. Obe knizky mam prectene, tak tezko rict. Me stejne bavi se to ucit a hlasim se i jinam, kde se to muze hodit. Jinak ale mam dve kamaradky, co jsou na UPOL a konkretne ta jedna rozhodne nesplnuje predpoklady pro psychologa, tak si rikam, ze kdyz ona…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama