Nekojení v porodnici Obilní trh Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Biancaaa.a
Nováček 2 příspěvky 25.06.19 19:18
Nekojení v porodnici Obilní trh Brno

Holky ahoj.
Mám prosím dotaz. Jak to probíhá na obilňáku když maminka po porodu nekojí kvůli zastavené laktaci? Mám brát své flašky a umělé mléko nebo dávají pouze jejich? :nevim: díky za každou odpověď a zkušenost. :kytka:

Reakce:
Lychee13
Závislačka 3241 příspěvků 25.06.19 19:28

Nejlepší bude si tam zavolat.

Farkan
Stálice 74 příspěvků 25.06.19 21:31

Nevím, jestli je to stejné i na normálním oddělení, ale na nedonoších se používalo jejich mléko a jejich lahve, konkrétně to byly Medela Calma nebo Calmita. Mléko připravily přímo sestřičky a maminka si pro něj ve stanovenou dobu chodila na sesternu. Pokud to tak funguje i na ostatních odděleních, vzala bych si snad radši svoje lahve, nějaké bežně dostupné, co nestojí jedna pětistovku :roll: Lepší ať si miminko zvykne rovnou na ten typ, co budete používat dál.

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 25.06.19 21:35

@Farkan ale musí si domluvit, jestli budou ochotní sterilizovat i její vlastní láhve

Biancaaa.a
Nováček 2 příspěvky 25.06.19 21:42

@Farkan : ano, proto bych raději svoje lahve a své mléko, které chci malému dávat hned od začátku, aby byl zvyklý.
Určitě si tam zavolám, mě jen zajímalo, jestli náhodou někdo v nejbližší době tímhle neprošel. :-)
Díky za odpověď. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama