Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Nevím, jestli je to stejné i na normálním oddělení, ale na nedonoších se používalo jejich mléko a jejich lahve, konkrétně to byly Medela Calma nebo Calmita. Mléko připravily přímo sestřičky a maminka si pro něj ve stanovenou dobu chodila na sesternu. Pokud to tak funguje i na ostatních odděleních, vzala bych si snad radši svoje lahve, nějaké bežně dostupné, co nestojí jedna pětistovku
Lepší ať si miminko zvykne rovnou na ten typ, co budete používat dál.
@Farkan ale musí si domluvit, jestli budou ochotní sterilizovat i její vlastní láhve
@Farkan : ano, proto bych raději svoje lahve a své mléko, které chci malému dávat hned od začátku, aby byl zvyklý.
Určitě si tam zavolám, mě jen zajímalo, jestli náhodou někdo v nejbližší době tímhle neprošel. ![]()
Díky za odpověď. ![]()
Kde přivedete na svět své miminko?
Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.