Nekojení v porodnici Obilní trh Brno

3487
25.6.19 19:28

Nejlepší bude si tam zavolat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
77
25.6.19 21:31

Nevím, jestli je to stejné i na normálním oddělení, ale na nedonoších se používalo jejich mléko a jejich lahve, konkrétně to byly Medela Calma nebo Calmita. Mléko připravily přímo sestřičky a maminka si pro něj ve stanovenou dobu chodila na sesternu. Pokud to tak funguje i na ostatních odděleních, vzala bych si snad radši svoje lahve, nějaké bežně dostupné, co nestojí jedna pětistovku :roll: Lepší ať si miminko zvykne rovnou na ten typ, co budete používat dál.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77516
25.6.19 21:35

@Farkan ale musí si domluvit, jestli budou ochotní sterilizovat i její vlastní láhve

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.19 21:42

@Farkan : ano, proto bych raději svoje lahve a své mléko, které chci malému dávat hned od začátku, aby byl zvyklý.
Určitě si tam zavolám, mě jen zajímalo, jestli náhodou někdo v nejbližší době tímhle neprošel. :-)
Díky za odpověď. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Seznam porodnic a jejich recenze na eMiminu

Kde přivedete na svět své miminko?

Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková