Porodnice Vinohrady a poloha kp

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lie23
Nováček 5 příspěvků 18.06.19 11:59
Porodnice Vinohrady a poloha koncem panevní prosím o radu

Porodnice Vinohrady a poloho dítěte kp…máte prosím někdo zkušenosti s plánovaný císařem? Jak to tam probíhá a kdy se dělá? Sem 34+2tt a mimčo má málo prostoru v břiše a i málo plod. vody takže se už určitě neotočí. A polohou kp jako prvorodička normálně rodit nechci…toho se bojím. Mimčo má natažené obě nožičky k hlavičce a zadeček směrem dolů…

Příspěvek upraven 18.06.19 v 20:43

Přečtěte si článek: Poloha plodu v těhotenství - lze rodit přirozeně?

Reakce:
Popokatepetla
Závislačka 3399 příspěvků 18.06.19 12:44

Pokud si budeš říkat, že se určitě už neotočí, tak se neotočí. Pokud mu zkusíš dát šanci, třeba tě překvapí a otočí se. Co zkusit třeba rebozo?

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 331 příspěvků 18.06.19 12:55

Ahoj, nevzdávej to. Byla jsem v podobné situaci a mimčo se otočilo, ani jsem nevěděla jak. Jen jsem 3× denně na 10 minut dávala zadek do zvýšené polohy co jsem snesla.

M-77
Kecalka 122 příspěvků 18.06.19 13:06

Prvni byla taky dlouho KP. Prekvapeni probehlo na uz 34tt…

Lie23
Nováček 5 příspěvků 18.06.19 14:03

Díky no pořád doufám, a taky se snažím cvičit tak snad si to mimčo rozmyslí :) ale chci se připravit i na tu situaci, že ten císař fakt proběhne at sem na to aspoň trošku připravená…Vinohradskou porodnici mám nejblíže ale nikde nemůžu najít info jak tam probíhá porod při poloze kp a jestli se tam dělá plánovaný císař a v jakém týdnu ho tam přibližně dělají…jestli se čeká na termín porodu nebo se provádí dřív…když sem tam volala, tak mě sestra nic neřekla, jen že momentálně doktorka není přítomna a že ona si není jistá jak to probíhá, takže mě objednala na červenec do poradny tři týdny před termínem porodu…

Váš příspěvek
Reklama