Nemocenská - změna diagnózy

Anonymní
9.9.11 10:19

nemocenská - změna diagnózy

Nemáte prosím někdo více informací, jak je to se změnou diagnózy? Příští týden jdu na KET a nemocenský lístek mám vypsaný od obvodního lékaře. Zajímá mě, když si mě přebere lékař z IVF, jestli to v zaměstnání budou vědět? Moc děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

41882
9.9.11 10:26

Já myslím, že nemusí, to záleží, jak se domluvíte, já byla například do 4.měsíce těhu vedená jako že jsem nemocná se zády,.. :nevim: Ale to mi pořád chodili KO ze sociálky, od té doby, co mi diagnozu změnila gyndařka a vzala si mě pod sebe, tak KO ani jedna..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72107
9.9.11 10:55

Diagnozu zaměstnavatel neví, ta na té části pro něj není, ale to, že si tě přebral gynekolog z razítka zjistí… a pravděpodobně si to domyslí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.9.11 11:58

Z jakého razítka? To mi bude vystaven nový nemocenský lístek?

• Nahlásit
  • Citovat
72107
9.9.11 12:16

To myslím, že ne, ale lístek na peníze musí vždy potvrdit doktor, stejně jako ten díl co se odevzdává po 21 dnech, když výplata přechází z firmy na ČSSZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.9.11 12:28

Tak to bych poslala poštou přímo na fa, která sídlí v Praze a můj vedoucí by se to nemusel dozvěděť viď? Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
3642
9.9.11 18:49

Ahojky,
tak já to mám takto : začala jsem marodit v dubnu s kolenem a asi po 1,5měsíci jsem otěhotněla.Kvůli krvácení jsem musela na rizikové a můj gyndr jen napsal papír mé obvodačce,že mi má neschopenku nechat až do nástupu na mateřskou.Takže mám pořád stejnou diagnozu jako na začátku (koleno)a jen si chodím k obvodačce každý měsíc pro lístek na peníze.Ale je fakt,že já to v práci řekla,že jsem těhu.Bylo jim divné,že jsem doma tak dlouho s kolenem. :mrgreen: Přeju ti hodně štěstí… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama