Nemůžu spát :( mám si zajít k Dr.?

Anonymní
19.1.21 23:41

Nemůžu spát :( mám si zajít k Dr.?

Ahoj..Mám problém ze spaním. Trvá to cca 2-3 měsíce vždycky usnu až k ránu kolem 5-6 když manžel odchází do práce… Kolikrát ani potom nezaberu. Nechci stím moc k doktorovi protože brát léky nechci mám štítnou žlázu už 13 let a dávat do sebe další hormony apod. už opravdu nechci. Zkoušela jsem čaje na spaní, hudbu. Dokonce jsem doma našla Neurol tak jsem si jeden vzala byla jsem už zoufalá, ale to mi nepomohlo naopak jsem byla jak zhulená :( Už opravdu nevím co mám dělat. Unavená jsme strašně, ale usnout nedokážu. Bojím se abych neměla potom psychické problémy protože když nespím tak nad vším strašně přemýšlím i když vůbec nemám důvod. Manžel se mě ptal dokonce jestli mě něco netrápí ať mu to klidně řeknu a že se to bude snažit vyřešit, ale já žádné extra velké starosti nemám.. Prostě jako každá žena v domácnosti.. úklid, uvařit postarat se o malého, ale už ani to né jsou mu 3 roky je dost samostatný takže nemám žádný problém a ani starosti..Je tu někdo kdo mi poradí co mám dělat??? :,( :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4170
19.1.21 23:47

Ahoj a kdys naposledy byla na kontrole se štítnou? Myslím si že to bude od ní a měla bys to řešit hlavně na té endokrinologii. Já také trpěla nespavosti je štítné žláze.

Pokud bude Štítná žláza ok tak se léků na lepší usínání neboj uleví se ti a upraví se to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1539
19.1.21 23:47

Co sport? Behat, rychla chuze, Hiit, kolo cokoliv na procisteni hlavy?
Me sport pomaha na vsechny neduhy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3787
19.1.21 23:50

Tak máš 2 možnosti. Buď to nebudeš řešit a bude to jen horší a horší plus se ti zhorší psychika a vztahy kvůli tomu anebo zajdes k doktorovi a zjistíš příčinu a začneš se léčit. Je to tvúj život…je to na tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 23:57

@Leviatan Ahoj na kontrolu chodím 2× do roka. Je pravda že nebyla v pořádku a zjistili mi že se mi tam udělal někde uzel či co… zvýšila mi léky beru euthyrox 125,ale beru je už cca půl roku a problém ze spaním jsem neměla.. Nejspíš si opravdu Zajdu k Dr. Jinak moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 23:59
@Anonymní píše:
@Leviatan Ahoj na kontrolu chodím 2× do roka. Je pravda že nebyla v pořádku a zjistili mi že se mi tam udělal někde uzel či co… zvýšila mi léky beru euthyrox 125,ale beru je už cca půl roku a problém ze spaním jsem neměla.. Nejspíš si opravdu Zajdu k Dr. Jinak moc děkuji

K dr jak píšou holky nahoře a jinak jsem měla co ty, často.. Řešila jsem to dlouho. Moje rada: zkus persen forte, mě opravdu zabírá a pak taky: světe div se, teplé mléko s medem!!! Zkus :palec: :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 00:01
@Anonymní píše:
K dr jak píšou holky nahoře a jinak jsem měla co ty, často.. Řešila jsem to dlouho. Moje rada: zkus persen forte, mě opravdu zabírá a pak taky: světe div se, teplé mléko s medem!!! Zkus :palec: :andel:

Určitě zkusím moc děkuji za radu. Mléko mám i med takže začnu hned :D

• Citovat
  • Nahlásit
4170
20.1.21 00:02
@Anonymní píše:
@Leviatan Ahoj na kontrolu chodím 2× do roka. Je pravda že nebyla v pořádku a zjistili mi že se mi tam udělal někde uzel či co… zvýšila mi léky beru euthyrox 125,ale beru je už cca půl roku a problém ze spaním jsem neměla.. Nejspíš si opravdu Zajdu k Dr. Jinak moc děkuji

Tak to máš určitě od štítne. Nech si nabrat krev hlavně a změřit hormony. Třeba ti změní léčbu a bude to dobrý :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15426
20.1.21 00:23

Volej svému endokrinologovi - může to být příznak toho, že jsou věci jinak a musíš upravit medikaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 00:26

@Ou Ano, Ou už jí to tady holky napsaly.

• Citovat
  • Nahlásit
9996
20.1.21 05:54

Jedna věc je ta, že na spaní se určitě neberou hormony, druhá věc, že můžeš vyzkoušet různé přírodní preparáty/léky. A ta třetí, jít opravdu k lékaři, protože pokud by se to prohlubovalo mohlo by se to ještě zhoršit. Ale pokud už to trvá ty tři měsíce alespoň nějaké ty přírodní léky bych určitě vyzkoušela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 05:59

Skoro celou noc nespím. Starosti nemám. Ale vždy, když se vzbudím a neusnu do pár minut, tak uz je to marný minimálně 2 h. se převaluji. Jako by tělo mělo informaci, že jsem už spala a stačí to. Usínám většinou až k ránu. Dneska teda asi neusnu už vůbec. Možná na půl hodiny. Čím to může být?

• Citovat
  • Nahlásit
17568
20.1.21 06:04
@Anonymní píše:
Skoro celou noc nespím. Starosti nemám. Ale vždy, když se vzbudím a neusnu do pár minut, tak uz je to marný minimálně 2 h. se převaluji. Jako by tělo mělo informaci, že jsem už spala a stačí to. Usínám většinou až k ránu. Dneska teda asi neusnu už vůbec. Možná na půl hodiny. Čím to může být?

Co myslíš? To může být cokoli, stres, rozhašená psychika, skrytý fyzický problém… Jediná správná rada je řešit to s lékařem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4397
20.1.21 08:26
@Anonymní píše:
Ahoj..Mám problém ze spaním. Trvá to cca 2-3 měsíce vždycky usnu až k ránu kolem 5-6 když manžel odchází do práce… Kolikrát ani potom nezaberu. Nechci stím moc k doktorovi protože brát léky nechci mám štítnou žlázu už 13 let a dávat do sebe další hormony apod. už opravdu nechci. Zkoušela jsem čaje na spaní, hudbu. Dokonce jsem doma našla Neurol tak jsem si jeden vzala byla jsem už zoufalá, ale to mi nepomohlo naopak jsem byla jak zhulená :( Už opravdu nevím co mám dělat. Unavená jsme strašně, ale usnout nedokážu. Bojím se abych neměla potom psychické problémy protože když nespím tak nad vším strašně přemýšlím i když vůbec nemám důvod. Manžel se mě ptal dokonce jestli mě něco netrápí ať mu to klidně řeknu a že se to bude snažit vyřešit, ale já žádné extra velké starosti nemám.. Prostě jako každá žena v domácnosti.. úklid, uvařit postarat se o malého, ale už ani to né jsou mu 3 roky je dost samostatný takže nemám žádný problém a ani starosti..Je tu někdo kdo mi poradí co mám dělat??? :,( :,( :,(

Kdyz nemohu nekdy dlouho zabrat tak to resim pulkou Zolpinexu doporucila mi ho dr..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat