Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
…Frenštát, Kopřivnice, NJ?:roll: ![]()
Opravdu??
Nenéééé
Tak to je paráda
a sdělíš mi své jméno? Já jsem taky z Frenu a zoufale škemrám o přítomnosti alespoň jedné těhulky z mýho okolí. Mám pocit že tady jsou všechny z Prahy apod. ![]()
Taky jsem byla překvapená když jsem četla nadpis
. Třeba budeme nakonec sousedky
. Jsem Lucka (víc když tak do SZ), mám 20 tt. a čekáme druhé dítě. Jak jsi na tom ty?
Je pardon já napsala 20 tt ale to jsem se sekla
jsem v 19tt. Já jsem jelito ![]()
@lmohy Já jsem Sabča, jsem ve 22. týdnu a miminko čekáme první. A bydlíme naproti Albertu na Rožnovské
Tak co? Sousedky
nebo sousedky trochu z ruky? ![]()
Tak to sousedky nejsme ale zas tak daleko to od sebe taky nemáme (Dolní). ![]()
Už víš co čekáte? My holčičku.
Holčičku? Závidím, závidím, závidím
My chlapečka
moc jsem si přála holčičku, ale hlavní je, aby byl drobek zdravý
A první dítko máte…?
První máme taky holčičku
. Nezlobila bych se kdyby teď vyšel chlapeček ale nedá se nic dělat. Určitě je nejdůležitější aby bylo mimi zdravé takže to vůbec neřeším.
A jak se jmenuje první princezna? Pro druhou máte už vybraný jméno? ![]()
První je Nikolka a teď jméno ještě nemáme. Nějak nás zatím žádné nenapadlo. To příjde časem ![]()