Nenajde se těhulka z okolí Trojanovice?

1223
30.9.14 12:36

Nenajde se těhulka z okolí Trojanovice,.....

…Frenštát, Kopřivnice, NJ?:roll: :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1155
30.9.14 12:49

Jedna by se našla :lol:. Jsem z Frenštátu. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1223
30.9.14 12:59

Opravdu?? 8o 8o Nenéééé :)) Tak to je paráda :) a sdělíš mi své jméno? Já jsem taky z Frenu a zoufale škemrám o přítomnosti alespoň jedné těhulky z mýho okolí. Mám pocit že tady jsou všechny z Prahy apod. :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1155
30.9.14 13:04

:lol: Taky jsem byla překvapená když jsem četla nadpis :lol:. Třeba budeme nakonec sousedky :lol:. Jsem Lucka (víc když tak do SZ), mám 20 tt. a čekáme druhé dítě. Jak jsi na tom ty?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1155
30.9.14 13:06

Je pardon já napsala 20 tt ale to jsem se sekla :lol: jsem v 19tt. Já jsem jelito :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1223
30.9.14 13:09

@lmohy Já jsem Sabča, jsem ve 22. týdnu a miminko čekáme první. A bydlíme naproti Albertu na Rožnovské :P Tak co? Sousedky :hug: nebo sousedky trochu z ruky? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1155
30.9.14 13:13

Tak to sousedky nejsme ale zas tak daleko to od sebe taky nemáme (Dolní). :lol:
Už víš co čekáte? My holčičku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1223
30.9.14 13:15

Holčičku? Závidím, závidím, závidím :roll: My chlapečka :) moc jsem si přála holčičku, ale hlavní je, aby byl drobek zdravý :) A první dítko máte…?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1155
30.9.14 13:19

První máme taky holčičku :). Nezlobila bych se kdyby teď vyšel chlapeček ale nedá se nic dělat. Určitě je nejdůležitější aby bylo mimi zdravé takže to vůbec neřeším.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1223
30.9.14 13:21

A jak se jmenuje první princezna? Pro druhou máte už vybraný jméno? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1155
30.9.14 13:23

První je Nikolka a teď jméno ještě nemáme. Nějak nás zatím žádné nenapadlo. To příjde časem :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1223
30.9.14 13:23

Pisnu do SZ :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1155
30.9.14 13:24

Jasně :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová