Reklama

Neschopenka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17856 příspěvků 26.08.09 09:49
Neschopenka

Ahoj holky, chtěla jsem se jen zeptat: Kdo vyřizuje případnou neschopenku v těhotenství? To vše už má na starosti gynekolog, nebo obvodní lékař?

A ještě prosím o zkušenost s dáním či nedáním neschopenky, v případě, že máte hodně stresující zaměstnácí ale fyzicky nenáročné. Děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 26.08.09 09:54

Gynekolog ti ji da.A myslim si ze pokud mas dobreho doktora tak ti ji vystavi.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 26.08.09 09:54

Me ji take vystavil na pozadani.

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17856 příspěvků 26.08.09 09:58

A odkdy jsi ji měla, hned od začátku?
Já jako bych ráda pracovala, ale někdy se už fakt nervama chodím vybrečet na záchod a tiká mi celej obličej, tak nevím jestli to je pro mimčo zrovna to nejlepší :-D

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 26.08.09 10:00

ja ani nemusela zadat, nabidla mi to sama :lol:

Anik
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 26.08.09 10:02

ahojki, mně teda gynekoložka dělala problémy, protože pracuji v knihovně, z jejího pohledu nic náročného, jenže já tahám těžké svazky novin ze skladiště, dávám nahoru na regály,,,,,, no tlačila mě do toho, ať mě zaměstnavatel přeřadí na jinou práci, říkám jí, že žádnou jinou pro mě nemá, tak držela přednášku jakože moji nemocenskou zaplatíme kvůli tomu všichni z daní ble ble ble, no měla samozřejmě pravdu, ale na řeči tohoto typu jsem alergická,,,,,já jsem 12 let platila daně taky „na někoho“, tak teď si to prostě „vyberu“ ,,, nakonec mi ji teda v 5. měsíci napsala, ale těch řečí kolem,,,,,,,, po porodu jsem přešla k jiné. Takže ano, píše gynekolog, pokud nebude chtít, tak napíše obvoďák, záleží s kým se líp domluvíš. A.

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 26.08.09 10:22

Rybko- já mám neschopku od začátku těhu, protože můj bývalý zaměstnavatel, když zjistil, že mě nemůže vyhodit (právě vyhazoval všechny) tak mi začal dělat naschvály a vůbec mě psychicky vydírat..řekla jsem to na gyndě a dr. mi hned vystavil neschopenku..vycház­ky mám od 8- 18:00, takže super…

Denulenka
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 26.08.09 10:48

Ja mám na vyžádání od gyndr od začátku beze slova, bez problémů s vycházkami…běž do toho :-) třeba ja mam od 3.měsíce vyšší nemocenskou,než plat:-)

Denulenka
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 26.08.09 10:50

Aniku…no ty jo tohle mi říct mudr,tak si beru kartu s sebou a mezi dveřma po ní něco hodím…a pošlu jí tam na ukázku 50 cigánů at má komu kázat o daních…bože to musí být kráva!!!!

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 156 inzerátů 26.08.09 10:59

To mě by spíš zajímalo jestli ještě existujou celodenní vycházky. Jestli to dobře půjde tak bych měla tak v 18-20tt jít na rizikové a kdybych měla vycházky od do, tak bych se už vůbec nepodívala k našim a to bych teda dost trpěla. Což rodiče za mnou můžou přijet, ale ty dvě chlupatý potvory co mají už hůř a to si teda fakt nedokážu představit, že bych je několik měsíců nemohla podrbat.

Anik
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 26.08.09 11:00
Denulenka píše:
Aniku…no ty jo tohle mi říct mudr,tak si beru kartu s sebou a mezi dveřma po ní něco hodím…a pošlu jí tam na ukázku 50 cigánů at má komu kázat o daních…bože to musí být kráva!!!!

já jsem spíš měkčí povaha, a taky jsem v těhu nechtěla hledat jinýho doktora, tak jsem to zkousla, protože jako odborník je vážně dobrá,,,,, ale dorazila mě na prohlídce po šestinedělí, kam jsem přijela s kočárem, protože jsem s holkou sama a byla jsem poměrně čerstvě přestěhovaná, tak jsem neměla ani kamošku na pohlídání, tak mě zprdla, že s kočárem teda fakt ne e, že sestra má jinou práci, než hlídat dítě, a že mají odpolední ordinaci proto, abych mohla přijít až se manžel vrátí z práce,,,, no tak jsem jí řekla, že i kdyby měli ordinaci do rána, tak mě to nepomůže, neb jsem sama, a sestra nikoho hlídat nemusí, páč holka spí, ,,,, pak teda trošku obrátila, nicméně to už mě naštvalo opravdu a už jsem s ní skončila.
Omlouvám se, to sem nepatří, jen sem se zase trošku rozohnila :()
 A.

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 26.08.09 12:06
Mufina píše:
To mě by spíš zajímalo jestli ještě existujou celodenní vycházky. Jestli to dobře půjde tak bych měla tak v 18-20tt jít na rizikové a kdybych měla vycházky od do, tak bych se už vůbec nepodívala k našim a to bych teda dost trpěla. Což rodiče za mnou můžou přijet, ale ty dvě chlupatý potvory co mají už hůř a to si teda fakt nedokážu představit, že bych je několik měsíců nemohla podrbat.

Mufí- já mám v podstatě celodenní vycházky (od 8 do 6) což je dost..některé holky to mají třeba od 8-14:00 a to je mazec…to bych nestihla nic…Jinak gratuluji k včerejší K.O. :wink:

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 156 inzerátů 26.08.09 12:11

Betty no, pro mě je to dost málo i kdyby to bylo 10 hodin, protože minimálně 5 hodin mi zabere cesta k našim a vážit takovou cestu jen tak naotočku je blbý. Vím, že dřív ty celodenní vycházky bývaly, ale teď jsem někde něco zaslechla, že už se nedávají. I když třeba to je jen nějaká fáma.

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 26.08.09 12:16

Mufí , tak to nevím, taky mi něco říká, že delší než mám já už být nemůže…no uvidíš…

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 26.08.09 12:27

holky ja mam vychazky jen od 14:00 do 19:00 ze mi vic dat zatim nemuze…ale nijak to neresim..jezdime na vikendy…vecer do kina..to bych se zblaznila to dodzrovat…zatim neznam zadnou tehuli kde by prisli na kontrolu :)

a neomezeny se davaji jen pacientkam s rakovinou mi bylo receno…takze tak

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >