Nesouhlas s testováním předškoláka

78
8.4.21 12:16

Nesouhlas s testováním předškoláka

Řešil někdo? Jaké jsou možnosti, když rodič nesouhlasí s testováním? Může dítě bez problémů zůstat doma a posílají dál úkoly nebo se nedá nic dělat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
191
8.4.21 12:18

Taky s tím nesouhlasím, tak si počkám na odpovědi  :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
8.4.21 12:18

@la.or3 Dítě můžeš nechat doma, absenci normálně omluvíš. Je to stejné, jako když je nemocné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21159
8.4.21 12:23

Necháš si dite doma a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62941
8.4.21 12:25

@la.or3 nám přišla že školy info, že pokud rodič nesouhlasí s testováním, dítě bude nadále plnit výuku online, ale jen dostane zadané úkoly, výuka je na rodičích

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19646
8.4.21 12:26
@la.or3 píše: Řešil někdo? Jaké jsou možnosti, když rodič nesouhlasí s testováním? Může dítě bez problémů zůstat doma a posílají dál úkoly nebo se nedá nic dělat?

nikdo tě nebude nutit posílat dítko do školky. Prostě si ho necháš doma, omluvíš ho a domluvíš se na dalším postupu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19646
8.4.21 12:27
@la.or3 píše: Řešil někdo? Jaké jsou možnosti, když rodič nesouhlasí s testováním? Může dítě bez problémů zůstat doma a posílají dál úkoly nebo se nedá nic dělat?

ale ztrácíš nárok na OČR, počítáš s tím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4635

Sice nad tím testováním člověk :roll:, ale doma děti zbytečně déle nenechám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5352

Ženský, přece to těm dětem neuděláte, že je necháte doma? Mám prvňáčka, taky se mi testování nelíbí, ale pořád menší zlo než aby byl zavřený doma bez socializace, kamarádů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19646
8.4.21 12:30
@Salorka píše: Ženský, přece to těm dětem neuděláte, že je necháte doma? Mám prvňáčka, taky se mi testování nelíbí, ale pořád menší zlo než aby byl zavřený doma bez socializace, kamarádů…

a to obzvlášť u předškoláků, kteří ten režim potřebují nejvíc. Vždyť to pro ně v září bude masakr, taková změna a bez přípravy :think: ale každý se může rozhodnout, jen by to mělo být v zájmu těch dětí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
8.4.21 12:35

@Keyllah Jsem na rodičovské ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19646
8.4.21 12:37
@la.or3 píše:
@Keyllah Jsem na rodičovské ;)

takže v poho ;) spíš se doptej konkrétně, jak bude dál probíhat výuka, když zůstane doma -) co jsem tak slyšela, tak rodiče akorát vyfasují pracovní listy a s dítkem je udělají doma a pak donesou zpět do školky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
8.4.21 12:38

@Salorka Dcera tam stejně nerada chodí a snad se budou lidi konečně moct navštěvovat. Potom bude mít i kontakt s dětmi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21159
8.4.21 12:41

Budes si ucit dite sama, nevim proc se dela takove halo, kdyz se dite samo posmrdla tyčinkou v nose.
Kamosky deti chodi do skoly v Rakousku a funguje to tam bezproblémově uz jakou dobu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
8.4.21 12:42

@Keyllah Tak jsme to dělali i doteď. Jen jsem se radši chtěla zeptat, jestli je to vůbec možné než se domluvím s učitelkou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat