Nesouměrná postava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 21:04
Nesouměrná postava

Ahoj, máte nějaké typy pro mou postavu, kdy vršek těla do pasu, vč. obličeje, je pěkný, štíhlý, pevný, vypadám mladistvě, ale od pasu dolů mám širší boky a stehna s povolenějším bříškem a celulitidou na zadku a stehnech? Vypadám, jak když někdo spojil postavy dvou osob dohromady, od jedné vzal spodek a od druhé vršek :mrgreen: Nejlíp vypadám v podprsence nebo vršku od plavek a dole stahující legíny :roll:. Nevím ani, jaké plavky. V jednodílných vypadám vůbec blbě, to mám odzkoušené a u dvoudílných se sama sobě líbím jenom ve vršku. Můj „spodek“ prostě vypadá minimálně o 10 let starší, než je můj „vršek“.
Máte někdo taky takový problém a případně rady, co s tím? Cvičení, atd.? Mám pocit, že cvičením se mi ještě víc formuje a krásní vršek, ale spodek pořád nic moc efekt.

Reakce:
Anonymka0007
Povídálka 31 příspěvků 25.07.19 21:11

Taky mám širší boky a stehna, doporučuju stránku Pinterest, hodně se tam inspiruju :)

https://cz.pinterest.com/search/pins/?…[]=outfit%7Cautocomplete%7C3&term_meta[]=by%7Cautocomplete%7C3&term_meta[]=body%7Cautocomplete%7C3&term_meta[]=type%7Cautocomplete%7C3&add_refine=pear%20shaped%7Cguide%7Cword%7C2

A třeba mě se taková postava hrozně líbí a navíc velké stehna a zadky jsou moderní! :lol: :*

kve-tinka
Kelišová 5269 příspěvků 25.07.19 21:15

A vis jak mam ja nesoumernou postavu? Vestonicka venuse bez prsou :mrgreen: :mrgreen: :roll: plavky mam v celku i dvoudilne, mam ale utly pas a na tom stavim. Cviceni delam co me bavi- kolo. ;)

Anetalu
Povídálka 14 příspěvků 25.07.19 21:30

Na Bonprix mají teď koupací 3/4 legíny + k tomu dokoupit vršek a máš to

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 21:32
@Anetalu píše:
Na Bonprix mají teď koupací 3/4 legíny + k tomu dokoupit vršek a máš to

Díky, kouknu na to :mavam:

NinaU.
Kecalka 396 příspěvků 25.07.19 21:55
@Anonymní píše:
Díky, kouknu na to :mavam:

Nebo takové ty jakože chlapecké koupací šortky? Ty dělají i dámské ;)

Karleon
Kelišová 5795 příspěvků 25.07.19 22:01

Mám to stejně, taky nechápu, jak se na mě příroda mohla takhle vyřádit :-D Ale už jsem se přijala, neřeším to, slušivě se obléknu a jdu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 22:47

No, mě to přijde až zábavné - vršek vypadám jak fitnesska co denně maká ve fitku (ne zas až tak ty svaly, ale prostě pevná postava, pěkná) a od pasu dolů vypadám jak stárnoucí žena po přechodu :mrgreen:

Evulina
Neúnavná pisatelka 17716 příspěvků 25.07.19 23:59
Váš příspěvek
Reklama