Neustálá bolest břicha 39 + 0. tt

164
5.8.13 19:27

Neustálá bolest břicha 39+0tt

Ahoj,

holky, už asi hodinu a půl mě dost vytrvale bolí břicho, přirovnala bych to k silnější MS. Trvá to pořád, občas se to zhorší… Vana nepomohla… Co myslíte? Poslíčci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2633
5.8.13 19:29

@JanaTý no já bych měla už po ruce nachystanou kabelu 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
5.8.13 19:30

@taljenka : Až tak? A kdy jet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3476
5.8.13 19:34

Ahoj, když vana nepomáhá, tak bych se pomalu, ale jistě chystala a byla připravená. :) Sleduj hlavně intervaly., když to bude po 5 min., tak jeď.

Příspěvek upraven 05.08.13 v 19:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2389

@JanaTý Uvidíš co z toho bude ;) Nemusí to znamenat nic, ale taky to může být už předzvěst porodu :) jak píše taljenka, tašku při ruce :) Jinak do porodnice se jezdí když máš pravidelné kontrakce tak po pěti minutách a nebo když praskne voda ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603

Tak tašku máš předpokládám zbalenou, tak můžeš jen čekat, zda se to zhorší. Pokud se to chvílemi zhoršuje, snažila bych se zjistit, v jakém intervalu nastává to zhoršování, obecně se říká s kontrakcemi po 5min pravidelnými hodinu až dvě, při odtoku vody a při krvácení, stejně tak při výrazně víc či míň pohybech.
Moje obligátní rada je neseď tady, jdi si lehnout. Pokud je to porod, rozjede si klidně i ve spánku a i hodina dvě spánku ti bude k dobru, pokud jsou to poslíky, tak je zaspíš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
5.8.13 19:36

Děkuju, holky, to já všechno vím, ale právě že mě zaskočilo, že ta bolest trvá pořád…
Asi si půjdu fakt lehnout a uvidím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3997
5.8.13 19:38

No mohou to být poslíčci ;) ale když nezabrala vana tak spíše ne :) no odjezd buď až praskne voda, nebo Tě k němu donutí bolest… :) držim palce :kytka:

ttt
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2633
5.8.13 19:38

@JanaTý Máš před sebou poslední týden do porodu, tak to už prcek klidně může. Kdy vyrazit nevím, já šla vždy na vyvolání. Ale už bych asi nic neplánovala a zajistila si případný odvoz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3476
5.8.13 19:40
@JanaTý píše:
Děkuju, holky, to já všechno vím, ale právě že mě zaskočilo, že ta bolest trvá pořád…
Asi si půjdu fakt lehnout a uvidím

Tak uvidíš no :) a kdyby náhodou, tak přeji hodně štěstí a rychlý porod :kytka:

Příspěvek upraven 05.08.13 v 19:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
976
5.8.13 19:41

Taky to mivam. Boli me to treba pul dne, vana vetsinou nezabere, prejde to samo. Takze u me takhle vypadaji poslici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2079
5.8.13 19:43

Já mám dneska poslíčky celý den od 5 od rána…je to šílené, už jsem úplně hotová a celá bolavá…silná MS bolest která jde do zad…do toho manžel v Praze a já s malým sama doma…zatím pořád nepravidelné takže čekám co bude, horká vana pomohla na hodinu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maca36
5.8.13 19:54

@JanaTý to budou poslíčci, můžou trvat i několik hodin v kuse, pak zase na pár hodin polevit… a tohle se může opakovat i několik dnů
jdi si lehnout a pokus se to zaspat

• Nahlásit
  • Citovat
3476
7.8.13 15:29

@JanaTý Ahoj, tak co? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2079
8.8.13 06:12

Tak u me to poslicci nebyli :D ve 22 jsem jela do porodky a 22:55 byla mala na světě :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama