Nevolnost při jízdě autem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3478
6.5.12 20:52

nevolnost pri jizde autem

Čau holky,malý je 20 měsíců a zvrací nám v autě,asi to má po mě chudinka…existuje něco proti nevolnosti pro děti??kinedril je až od třech let…díky za pomoc,furt perem autosedačku:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
155
6.5.12 21:00

Tak my na tom byli podobně, is co se věku týče. Existují nějaká homeopatika (tuším Cocculine), ale u nás nefungovaly. Navíc se musí dávat už asi dva dny předem a pravidelně. Takže po dohodě s Dr. jsme dávali 1/4 kinedrylu a dáváme dodnes. Malýmu se nic nestalo, naopak nám celou cestu prospal a byl klid :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17225
6.5.12 21:02

Ahoj, zkus se poradit z dětskou Dr. Kamarádčin syn taky zvrací a po poradě s Dr dávají nějakou menší dávku Kinedrilu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3478
6.5.12 21:04

ja jsem si rikala,ze se ji zeptam,jestli by to nevadilo......no to si neumim predstavit davat neco predem a pravidelne,to mi nejde ani u me:-)tak dekuju moc,zeptam se dr.........

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27320
6.5.12 21:08

Zkusila bych buď ta homeopatika (při plánované cestě) nebo jsem viděla věci na zázvorové bázi. Zkusila bych se poptat v lékárně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4509
6.5.12 21:26

máme ten samý problem, jízda naprosto šílená, co dáváme menší čtvrtku kinedrilu je klid, v červnu nás čeká cesta z děčína do jihlavy a už teď mám hrůzu jak to malá vydrží, snad to bude ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1891
6.5.12 21:30

Čtvrtku kinedrylu. Schválně jsem se teď dívala do příbalového letáku, nedoporučuje se dětem do dvou let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1891
6.5.12 21:32

My jsme tedy před cestou začali vynechávat navíc mléčné výrobky, tam bylo ze začátku zvracení skoro stoprocentní. A zavedli jsme škopík (takovou větší jakoby misku), který máme neustále po ruce, případně teď už si ho i sám drží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.5.12 21:34

Kolega dává lízátka pro těhotné a prý to zabírá :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1626
6.5.12 22:39

Ahoj,
naše holky zvrací taky. Jeden čas zabíralo jezdit skoro na lačno (jenže ne vždycky to šlo naplánovat), pak taky někdy pomáhalo zpívat, zabíralo i zastínění do oken. Na radu doktora jsme nakonec ca od 2 let začali dávat tak max. 1/4 Kinedrylu. Zabírá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Resuzt
7.5.12 12:30

Ahoj, možná to bude pro tebe nevhodné, ale zkus ho dát dopředu, na sedadlo spolujezdce. Dceři mojí kamarádky to pomohlo. A můj synovec jezdil zase uprostřed vzadu. Jak viděl dopředu, tak mu bylo asi lépe. Jen ten nástup a uvazování bylo blbé.. Resuzt

• Citovat
  • Nahlásit
3478
7.5.12 14:38

Do předu jsem taky přemýšlela,zkusim to,vzadu budu zvracet já:-))))))je fakt,ze vzdycky mela jogurt nebo mliko k snidani,tak to taky zmenim…a zkusim i lizatka:-)kdyby jste to videly,to je komedie vzdycky,kdyz mala zacne yvracet,tak mni staci kdyz to jen slysim,a uz mi chlap musi stavet taky:-)))tatinek s nama moc rad jezdi na vylety.......díky holky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat