Nikdy nechci mít dítě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
žirafííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.10 21:38
Nikdy nechci mít dítě

Podle mého dítě do života patří,je to něco tak krásného a výmečného že snad každá žena po tom musí toužit.
Ale proč jsou i tací co ho doopravdy nechtějí?Jsou zdraví a mohou mít , ale prostě nechtějí je jim přes 40 a nelitují toho že dítě nemají.
Viděla jsem to tenkrát v televizi a dnes jsme si na to vzpoměla.
Nevim mě to hlava nebere.Je to jejich věc,ale tohle nedokážu pochopit :nevim: .
Znáte někoho takového?a jaký máte na to názor?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
Reakce:
zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 26.10.10 21:41

Znám :-) Kámoška 24let (takže hafo času změnit názor), šprtka- škola, práce, škola, práce, kariéra, emancipace. A doma bordel. A co si myslím? Že je snad dobře, že nechce, dítě mi k ni prostě nesedí :nevim: Každý nemusí být domací typ :-)

Alficek
Kelišová 5544 příspěvků 26.10.10 21:41

TAKY TO NECHÁPU ALE LEPŠÍ NEBÝT ŽÁDNÁ MATKA NEŽ ŠPATNÁ MATKA MÁM TAKOVOU KAMARÁDKU CO CESTUJE A NECHCE NIKDY DÍTĚ :-?

makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 26.10.10 21:42

Chápu a respektuji to, jednu takovou ženu znám.

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 26.10.10 21:47

nechápu asi protože být máma je můj smysl života, ale respektuju, je to každého věc

bamba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.10 21:48

Holt jsou i takové ženy,taky zastávám názor,že je dobře,když je nemají,než aby si je pořídily jen proto,že by měly.
Teď mají kariéru,cestují atd,no a až budou starý,budou samy.Pak možná řeknou,mela jsem mít dítě,ale každý strůjcem svého štěstí.
Ve 40ti může být dítě pro někoho překážka a v 60ti nesplnitelný sen.

BohunkaP
Neúnavná pisatelka 15027 příspěvků 26.10.10 21:49

Každý má právo volby…

Nedokážu v životě pochopit spoustu věcí, ale respektuju je, resp. beru je tak, jak jsou.

Další (na maminkovském serveru zcela zbytečná) diskuse zralá na hádku…

Kakika
Neúnavná pisatelka 15334 příspěvků 26.10.10 21:51

Znám, je to mámina kamarádka, něco kolem 45ti let. Nikdy dítě nechtěla a ani ho nemá. Nemá chlapa, má jen 2 jezevčíky a žije si spokojený život. Dítě jí prý nikdy nechybělo, chlap taky ne. Že nemá potřebu se starat o někoho jiného.

Další, pro změnu moje kamarádka, bude jí 30 a také mi pořád tvrdí, že dítě nechce. A já jí to i věřím. Tento názor má už 6 let, co jí znám a nemění ho. Už kolem ní těhotněla spousta kamarádek a s ní to ani nehlo, takže si myslím, že ona bude druhý případ, který ze svého okolí budu znát.

Víš, upřímně řečeno, lepší, když jde někdo proti proudu a dítě nemá, než když podlehne tlaku okolí že je normální mít dítě a pak jen hořce lituje. Dítě má, stará se o něj, ale třeba si ho ani neužívá.

žirafííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.10 21:54
BohunkaP píše:
Každý má právo volby…

Nedokážu v životě pochopit spoustu věcí, ale respektuju je, resp. beru je tak, jak jsou.

Další (na maminkovském serveru zcela zbytečná) diskuse zralá na hádku…

snad nedojde k hádce.taky to respektuju , ale jak kolem sebe mám spousty holek žen a každá si znich potrpí na dětech a má nebo chce mít, tak se ptám :oops:

Bebuska
Kelišová 5525 příspěvků 26.10.10 21:59

i já znám jednu.. přitom dělá dietoložku na dětském odd. v nemocnici, jezdila léta na tábory, resp. jako zdravotnice, posléze do kuchyně, ale dítě nechce (ku smůle jejího manžela :-? ) má svůj život, cizí dítě si poňuchňá, ale to jí stačí a k životu, který vede, ehm, no dítě by tam nezapadlo, resp. se toho odmítá vzdát..
je mi to líto, ale když člověk není mateřský typ, je to lepší :think: :-?

BohunkaP
Neúnavná pisatelka 15027 příspěvků 26.10.10 21:59
žirafííí píše:
snad nedojde k hádce.taky to respektuju , ale jak kolem sebe mám spousty holek žen a každá si znich potrpí na dětech a má nebo chce mít, tak se ptám :oops:

Myslím, že na tomto serveru těžko najdeš ženu, která by Ti svoje důvody vysvětlila… :wink:
Nemyslím to ve zlém. :hug:

viky23
Neúnavná pisatelka 17112 příspěvků 26.10.10 22:00

Mě to teda vůbec nepřijde jako diskuze ze které by měla vzniknout hádka :nevim: :roll: mám kamarádku, bude jí letos 30, s přítelem je 10 let, dítě nechce prej má čas, já to nechápu, ale je to každého věc, jen si myslím, že ona si bláhově myslí, ře až si usmyslí tak se to hned napoprvé povede :lol: a já do ní vždcky šťourám ať se podívá na mě :mrgreen: :lol: myslím to s ní dobře :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: a ona to ví :pankac:

Hama
Závislačka 2621 příspěvků 26.10.10 22:01

Tohle taky nechápu, ptž pro mě mít dítě bylo vždy naprostou samozřejmostí, ale respektuju.
Moje bývalá kolegyně , dnes je jí 35 let, nikdy nechtěla mít děti (a zatím je taky nemá). Myslím, že tam jde o její vztah s matkou. Neměla prý hezké dětství :nevim: . Děti nahrazuje zvířatama.
Pak jsem měla jednu známou - ta žila prací, večírkama, značkovejma hadrama, honěním chlapů..Nikdy nechtěla mít děti a vyhovoval jí život, jaký žila. Potom zestárla - chlapi už o ní neměli takový zájem, to ostatní jí přestalo bavit a najednou zůstala úplně sama…spáchala sebevraždu :cry:

žirafííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.10 22:04
BohunkaP píše:
žirafííí píše:
snad nedojde k hádce.taky to respektuju , ale jak kolem sebe mám spousty holek žen a každá si znich potrpí na dětech a má nebo chce mít, tak se ptám :oops:
Myslím, že na tomto serveru těžko najdeš ženu, která by Ti svoje důvody vysvětlila… :wink:
Nemyslím to ve zlém. :hug:

to je mi jasné když nechce dítě tak by ji asi ani nenapadlo si tu založit profil.
ptala jsem se : Znáte někoho takového?a jaký máte na to názor?
tak mě zajíma zda někdo takového zná ptže já zatim žadnou takovou neznám.a jak tak čtu docela dost takových je co někdo zná..

Příspěvek upraven 26.10.10 v 22:08

žirafííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.10 22:07
Hama píše:
Tohle taky nechápu, ptž pro mě mít dítě bylo vždy naprostou samozřejmostí, ale respektuju.
Moje bývalá kolegyně , dnes je jí 35 let, nikdy nechtěla mít děti (a zatím je taky nemá). Myslím, že tam jde o její vztah s matkou. Neměla prý hezké dětství :nevim: . Děti nahrazuje zvířatama.
Pak jsem měla jednu známou - ta žila prací, večírkama, značkovejma hadrama, honěním chlapů..Nikdy nechtěla mít děti a vyhovoval jí život, jaký žila. Potom zestárla - chlapi už o ní neměli takový zájem, to ostatní jí přestalo bavit a najednou zůstala úplně sama…spáchala sebevraždu :cry:

jsem se usmívala nad tím honěním chlapů :mrgreen: ,ale hned mi smích klesl , je to smutné :cry: ..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
Váš příspěvek
Reklama