Noční děsy u novorozence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
moncicak123456
Kecalka 300 příspěvků 22.07.19 16:01
Noční děsy u novorozence?

Ahoj, máme měsíčního chlapečka a poslední dobou se stává že začne plakat ze spaní. Někdy jen tak zakňučí a spí se dál, horší je kdyz začne zničeno nic hystericky řvát. Je to řev který nelze jen tak utisit. Normálně máme strašně hodné miminko co téměř neplače a tohle mě docela překvapuje. Na internetu stim mají zkušenost spíš starší děti nebo miminka. Máte některá zkušenost nebo radu? Děje se to i kdyz je v místnosti naprosté ticho takže ho neruší televize nebo tak podobně :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sue2008
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 1 inzerát 22.07.19 16:46

Já si myslím, že to budou spíš prdíky, když miminko spí, tak se nehýbe, nikdo ho nenosí a plyn se v bříšku sbírá. Mě to malá taky dělala, pomohlo třeba bříško masírovat, případně ponosit na tygríka či v klubíčku. Jde to i bez buzení :mrgreen:

moncicak123456
Kecalka 300 příspěvků 22.07.19 16:53

@Sue2008 na prdiky netrpí. Tohle je takové náhle zarvani. Během 5 minut usne znova. :nevim: přirovnal bych to k tomu jako když nás probudí zlý sen :?

Wendea71
Závislačka 2728 příspěvků 22.07.19 16:58

Tohle mám teď taky se stejně starou…počkám si na rady

Riky69
Závislačka 4975 příspěvků 22.07.19 17:04
@moncicak123456 píše:
@Sue2008 na prdiky netrpí. Tohle je takové náhle zarvani. Během 5 minut usne znova. :nevim: přirovnal bych to k tomu jako když nás probudí zlý sen :?

Evidentně víš co mu je tak proč se ptáš? Noční děsy jsem zažila u dcery a nikomu bych to nepřála, šílené období a navíc mi je schopna dnes všechno vyprávět. Takže rada pro tebe je - měsiční dítě prostě někdy řve, pochovej ho na ruce, když máš ten pocit, že to potřebuje. Pohlaď ho, namasíruj mu bříško a prostě počítej s tím, že intenzita pláče se v blízké době bude stupňovat jak se bude dožadovat svého. Pěkné léto přeji

Kaci89
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 22.07.19 17:14

Zadny rady nejsou.muj to dela jeste v 11m.si zvyknete :)

Martassek
Kecalka 435 příspěvků 22.07.19 17:28
@Riky69 píše:
Evidentně víš co mu je tak proč se ptáš? Noční děsy jsem zažila u dcery a nikomu bych to nepřála, šílené období a navíc mi je schopna dnes všechno vyprávět. Takže rada pro tebe je - měsiční dítě prostě někdy řve, pochovej ho na ruce, když máš ten pocit, že to potřebuje. Pohlaď ho, namasíruj mu bříško a prostě počítej s tím, že intenzita pláče se v blízké době bude stupňovat jak se bude dožadovat svého. Pěkné léto přeji

Noční děsy si děti nepamatují…

moncicak123456
Kecalka 300 příspěvků 22.07.19 17:35

@Riky69 ptám se na zkušenosti nebo rady jestli tomu jde třeba nějak zabránit víme :roll: proto se ptám paní chytrá :lol: :lol: někdy stačí si to pořádně přečíst než tu být za každou cenu dulezita :D

Yopii
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 22.07.19 18:09

@moncicak123456 ahoj, moje mala to ma taky, nekdy zarve pres cely barak, nez dobehnu uz zas spi… delaly jsme si s tchyni srandu, co se jim muze zdr? Ze jim nekdo prislapl pupecni snuru nebo co? tak samo, jako se ze spani smeji… vypozorovala jsem, ze se to stava jen kdyz nespi s dudlem, ale pak jak propadne do hodne hlubokeho spanku uz je klid… radu jinak na to nemam :nevim: mozna ten dudel, nez zaspi hodne tvrde…

moncicak123456
Kecalka 300 příspěvků 22.07.19 18:13

@Yopii taky jsem si říkala co ho tak děsí :lol: :lol: to s pupečníkem mě fakt pobavilo :mrgreen: Díky, dudana zkusím ale většinou ho na mě během pár minut vyplivne :lol:

Yopii
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 22.07.19 18:22
@moncicak123456 píše:
@Yopii taky jsem si říkala co ho tak děsí :lol: :lol: to s pupečníkem mě fakt pobavilo :mrgreen: Díky, dudana zkusím ale většinou ho na mě během pár minut vyplivne :lol:

Mi taky vyplivuje, tak beham a davam zpet… pak na noc fakt tvrde zabere, to uz nechavam bez dudlu, ale besy se nekonaji - uz je fakt tuha :smiley: ale ony i ty sny spatne/dobre k necemu jsou, pokud je to hodne - az te to znervoznuje, tak bych to zminila u pediatra, ten je povolanejsi nez my tady :kytka:

dupejj00
Kecalka 237 příspěvků 22.07.19 18:28

Muj syn to delal Obcas taky a prisla jsem na to, ze ho tlacil spolykany vzduch a potreboval si odrihnout

moncicak123456
Kecalka 300 příspěvků 22.07.19 18:34

@Yopii To mám v plánu na kontrole v 6 nedělích. Syn je opravdu hodný ale přijde mi že má celkově problém s usínání. Třeba už zabírá a najednou se hrozně vyděsí, rozhodí ruce a začne kňourat. Takhle i několikrát po sobě než usne.. Kupodivu to začal dělat až poslední týden. Čekala bych že se bude lekat po tom co vylezl z břicha :nevim: uvidíme, určitě to taky hodně těším je to naše první miminko tak jsem z něho celá hotová :lol:

moncicak123456
Kecalka 300 příspěvků 22.07.19 18:35

@dupejj00 děkuju to je taky dost možné, když nad tím tak přemýšlím někdy mi usne i u kojení tak to už ho odrihnout nedávám abych ho nebudila :oops:

Kaci89
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 22.07.19 18:37

@Riky69 jo mesicni mimino si bude pamatovat, vo se mu zdalo.taky dobry

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama