Nocni spanek 3 mesicniho miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Oliii98
Nováček 4 příspěvky 13.05.19 12:02
Nocni spanek 3 mesicniho miminka

Ahoj holky. :) Uz mesic se snazim rozlustit zahadu naseho chlapecka, ale stale se mi to nedari, proto jsem se rozhodla zkusit napsat sem, treba vas nekterou neco napadne. Pritel je pres tyden pracovne pryc a jsem s nasim 3 mesicnim prckem doma sama, vraci se az na vikend. Kdyz je pritel doma (nekdy vyjmecne i v tydnu), maly usina mezi 7 a 8 hodinou a budi se vzdy nejdrive v pul 5, napapa se a znovu usne tak cca do 7 az 8. Kdyz ale pritel doma neni, usinani probiha stejne, mezi 7 a 8 hodinou, ale maly vstava minimalne 3-4× za noc. Napr v 1, ve 4, v 6 a pak treba v pul 8. Pokazde chce jidlo (jsme na UM), kdyz to neni minimalne 2 hod od jidla, zabavuji ho dudlikem a vsim moznym, abych mu nemichala v brisku mlicko, ale potom mu zase dlouho trva, nez znovu usne. Dudlik nebo pohlazeni ci pochovani mu nestaci. Vubec nevim, jak je mozne, ze kdyz je pritel doma, maly spi skoro celou noc bez problemu a vubec se nebudi a kdyz doma neni, je casto vzhuru. Kdyby vstaval casto kazdou noc, nic neresim. Chapu, ze nektere deti vstavaji casteji, ale takhle mi to proste neda a chci vedet, cim to je. Prijde mi, ze je jeste moc maly na to, aby to melo nejakou souvislost s pritomnosti pritele. Nebo se pletu? Jinak prubehy dni probihaji vsechny stejne, stejne casto pres den spi, je venku, stejne hama i je zabavovany. No vazne uz nevim cim to je a rada bych na to prisla a delala vse tak, aby spal kazdy den az do pul 5. :D premyslim, ze pujdu spat na gauc a zkusim ho nechat spat v loznici samotneho, jestli to nepomuze. (Bydlime ve 2+kk). Kdyby vas nejakou neco napadlo, moc to uvitam :) dekuju

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20821 příspěvků 13.05.19 12:05

A když je přítel doma spíte všichni v jedné místnosti?

Oliii98
Nováček 4 příspěvky 13.05.19 12:10

@pikola joo, spime. Pres tyden spim v loznici s malym jen ja a o vikendu vsichni 3. Proto si rikam, jak muze vycitit, jestli jsem tam jen ja nebo jsme tam oba. I v den, kdy pritel prijel v 9 vecer a maly uz davno spal, tak maly vstaval az v pul 5 a to ho ten den nevidel. Vazne je to pro me zahada :D

Heivka
Závislačka 3933 příspěvků 13.05.19 12:25

@Oliii98 A nechrápe náhodou chlap nebo nedýchá při spaní nahlas? Třeba funguje jako generátor bílého šumu.

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 13.05.19 12:27
@Heivka píše:
@Oliii98 A nechrápe náhodou chlap nebo nedýchá při spaní nahlas? Třeba funguje jako generátor bílého šumu.

Taky mě to napadlo.

Oliii98
Nováček 4 příspěvky 13.05.19 12:29

@Heivka obcas zachrapne, ale to maly nemuze slyset, protoze ma u hlavicky medvidka s bilym sumem. Spinka s nim kazdy den, protoze ho rychleji uspi :think:

Váš příspěvek
Reklama