Spaní s tatínkem nepomáhá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 16:23
Ani spaní s tatínkem nepomáhá

Hezký den, prosím o vaše zkušenosti. Před časem jsem tu psala příspěvek o tom, že se malý (13m) hodně budí, protože mě má jako dudlík a že plánujeme že s nim bude pár nocí spát tatínek. Tatínek s ním spal 3 noci, zvládli to pěkně, pak 4 noci já s tím, že tatínek uspaval, budil se stále tak 10×, ale prso chtěl jen 4× (asi by zvládl i min, ale někdy jsem ho v rozespalosti automaticky dala) jinak stačilo přitulit. Teď k víkendu opět tatínek, malý se stále budí cca 10×, opět stačí jen přitulit. Pokrok tam je, nebudi se tak 15× za noc a nechce pokaždé prso, ale čekala jsem že se bude budit třeba čím dál tím méně. Je možné že prostě na našeho malého to zabírat nebude a bude se takto budit pořád? Máte zkušenosti? :)

Reakce:
Sashie
Ukecaná baba ;) 2255 příspěvků 12.05.19 16:44

Chce to vydržet, ještě je to krátký čas. Když si syn odvykal na dudlík přes den, tak to trvalo cca měsíc, než si zvykl. Vydržte :hug:

Ornwen
Kelišová 5171 příspěvků 12.05.19 16:46

Nepotesim. Jsou mu cytri a ted teprve zvlada noci, kdy se poprve budi az po ctvrte rano. A rozhodne ne vsechny.
Do nejakejch trech, trech a pul se budil co tri hodiny. :nevim: nekdy stacil psst, nekdy chce napit, nekdy je to nocni mura.

berry4
Nadpozemská drbna 28406 příspěvků 12.05.19 17:10

A proč nespí ve své postýlce? Ve 13 měsících?

Aduš8
Závislačka 4493 příspěvků 12.05.19 17:13

Mně syn mezi 8. a 13. Měsícem spal krásně celou noc. Od té doby se budí, někdy jednou, někdy i desetkrát. Taky stačí jen, když ho k sobě přivinu a je spokojený. Když to nejsou zuby, něco se mu zdá, už se nám objevily i noční děsy. Beru to tak, že do puberty se budit nebude. :kytka:

yareah
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 1 inzerát 12.05.19 17:33

Takže počkáme a uvidíme co z toho bude :) kdyztak se aspoň občas vyspím když s ním bude tatínek :lol:

@berry4 ve své postýlce nespí protože vstávat k němu 15× za noc nebudu a k ránu to je vždy co pár minut :) takhle jsem vytahla prso a spalo se dal. V postýlce plakal jako das dokud jsem ho nevyndala a nedala prso.

Zkusila jsem uspat i v jiném pokoji aby spal sám a bylo to ještě horší :think:

berry4
Nadpozemská drbna 28406 příspěvků 12.05.19 19:10

@yareah no…ono to prso bylo prostě nejjednodušší řešení.

biancaa
Stálice 84 příspěvků 12.05.19 20:45

@yareah a nechces mu uplne zrusit nocni kojeni? ja jsem nocni kojeni zatrhla kolem 10. mesice, kdy si ze me mala zacala delat dudlik a budila se cca 15× za noc.byla jsem pak rano jako zombie. rozhodla jsem se, ze ji proste napit v noci nedam. prvni noc byla narocnejsi, ale cekala jsem to horsi.pak mela 5. nemoc, tak jsem ji napit dala.ale po nemoci se zacala budit poprve az po 1. hodine rano, a postupne jsem odbourala i to. v noci uz nekojim, kdyz se nahodou vzbudi, dam dudlika a spime dal.
preji hodne stesti!!!

Váš příspěvek
Reklama